2737
2734
عنوان

حالم ازشون بهم میخوره

2712 بازدید | 150 پست

نزدیک عید ک میشه شوهرم خیلی به خواهراش و مادرش عیدی میده 

چه خبره 😥

همش مینالن میگن نداریم 

دروغ میگن .....الکی آه و ناله میکن 

خدایا ازت از ته قلبم خواهش و التماس میکنم هر کی الکی میگه ندارم واقعاااااا فقیر شه 

الهی آمین 

شما بودید چکار میکردید ؟ 

به شوهرم میگم چراغی ک به خانه رواست به مسجد حرام است .واقعا تو مضیغه نیستیم .ولی دلمم نمیخواد انقد پول بده 

میگه خدا بیشتر به بنده اش میرسونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وا☹️☹️☹️

حالا سالي يه باره كوتاه بيا شما 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

در کل خانواده ظالم شوهر گشااددن البته..... گشاد خاک

مرد که خوب باشد زن بی شک بهترین میشود، باور کنید مرد زن را میسازد ؛ پشت هر مرد موفقی زنی است که خیالش از مردانگی مردش جمع است .

خب مگه چیه؟!!مگه سالی یبار بیشتره

بیخیال بابا

پول خودشه خب اختیار داره.اگه برای شما کم میذاره حق داری ولی وقتی تو مضیغه نیستی...

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706