2733
2739
عنوان

شوهرم قایمکی گریه میکرد

17340 بازدید | 231 پست

خدا هیچ مردیو بی پول نکنه.چون فکر میکنه امسال نتونسته چیزایی ک دوست داشتیم بخره یا پیشمون نیس عید من ناراحت یا عصبی هستم احساس شرمندگی میکنه.امروز چن بار دیدم گریه میکرد .اصن حواسش نیس همش تو فکره عصبیه ناراحته ولی سعی میکنه بروز نده ک زیاد موفق نیس😢😢الانم داش گریه میکرد یواشکی.دلم خیلی گرفته دم عیدی😑😑

عمته هرچی گفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیز دلم آدم پیش خدا شرمنده نباشه

الهی اونایی که باعث اینهمه فکرو خیال و بی پولی میشنو پیش خدا وزن وبچه شرمنده کنه

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2706