631
648
عنوان

به بچه های فامیل نفری چند عیدی میدید

20577 بازدید | 497 پست

خیليی زیادن حالا چکار کنیم ما نفری ده تومن میدیم شما چی،

هر چی فکر کردم دیدم هیچی بهتر از اینکه از اینکه ازته دلتون برام یه صلوات بفرستید نیست خانم گلا یه صلوات مهمونم کنید 😍حاجت روابشید 🙏

خودم جزء بچه ی فامیلم هنوز

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه میگن از بین n میلیون اسپرم تو برنده ی مسابقه شدی یه دروغه...اصل قضیه اینه که n میلیون اسپرم توی طفلک رو هل دادن جلو که خودشون نجات پیدا کنن.
ما ۵تومن

ما همه نفری ده تومن میدن مجبوریم ده تومن بدیم 😡

هر چی فکر کردم دیدم هیچی بهتر از اینکه از اینکه ازته دلتون برام یه صلوات بفرستید نیست خانم گلا یه صلوات مهمونم کنید 😍حاجت روابشید 🙏

678

من عیدی نمیدم 😆عیدی میگیرم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط ۱۷روز مونده تا من با اون چش👀مای شهلا😂 به دنیا بله بگم😜 🎂🎁🎈کادوهاتونو آماده کنید😆😂😂😂 از همتون توقع کادو دارم😛😆        ♑👶🎈...niloofar is loading😂🎉   (باردار نیستم 😶تیکر تولدمه😬)
669
از ۲۰تا ۵ بستگی داره درجه چند باشه😁

مثلا پنج رو به کی ها میدید 😀

نفری پنجاه  واسه بعضیاشونم چیزی خریدیم

پنجاه کم نیست؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه میگن از بین n میلیون اسپرم تو برنده ی مسابقه شدی یه دروغه...اصل قضیه اینه که n میلیون اسپرم توی طفلک رو هل دادن جلو که خودشون نجات پیدا کنن.
622
من عیدی نمیدم 😆عیدی میگیرم

😀چند میگیری شیطون

مثلا پنج رو به کی ها میدید 😀

نوه نتیجه های عمه مثلا 

دختر عمو پسر دایی ۲۰ 

اینکه میگن زن حجاب داشته باشه تا مرد به گناه نیوفته مثل این میمونه که خورشید نتابه تا بستنی هامون آب نشه!(سیمین دانشور)
682