2726
عنوان

یه سوال در مورد بارداری....

70 بازدید | 6 پست

من یک ماهه بازدارم پسرم دو سال و چهار ماهه خیلی اذیتم میکنه همش میخواد بغلم شه.چند روزه مریض شده از بغلم جم نمیخوره چیکارش کنم میترسم آخرش کار دستم بده از امروز خیلی کمر درد شدم بغل هیچ کسی نمیره

معمولا بچه هایی که مریض میشن خیلی به مامان باباشون میچسبن منم که قبلا خونه خالم می موندم کمکش ۲تا بچه داره هر وقت مریض میشدن میومدن کنارش هی بعد یادمه یکبار خالم سرشون داد زد نشستن😂و یک بار هم گفت هر کی از من دور تر شه براش جایزه میخرم

ولی اگه میخای به حرفت گوش بده یه مقوا بخر دسته بندیش کن صبح ظهر عصر شب بعد براش برچسب کوچیک ستاره بخر  بعد براش توضیح بده بگو هر بار که به حرف من گوش کردی و کار خوب انجام دادی برات ستاره میزارم اگه ستاره هات مثلا به ۱۰تا رسید برات یه جایزه میخرو و اگه کار بد کردی یکی از ستاره هاتو میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی هم لازم نیست به حرف بچه گوش کنی شما سر پرستش هستی و براش تصمیم بگری بگو نمی تونم براش کارتون بزار یا سی دی بخر خیلی نزار بهت وابسته شه چون خیلی خیلی سخت میشه من خالم واسه وابستگی ساعت ها گریه میکرد چون براش خیلی سخت بود