2737
2734
عنوان

سرما خوردگی توی بارداری

50 بازدید | 8 پست

بد جور سرما خوردم،کلا هم از دارو بخاطر عوارضش میترسم.چیکار کنم زود خوب شم قبلع عیدی؟

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سرما خوردم. دکتر گفت آب مرغ.لیمو شیرین فراوون.شلغم!

ممنون،تو زمستون و پاییز اصلا سرما نخورده بودم،ولی حالا خیلی بده.

فک کنم خودمو چشم زدم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2728

لیمو ترش و نمک و اب ولرم رو مخلوط کن بخور قرقره هم میتونی بکنی خیلی عالیه.سوپ داغ بخور( بدون فلفل و  جعفری و هویج )

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

واسه سردرد چی؟

عطسه میکنم،همسرم خوابیده،جابه جا میشه.

2738