2726
خوش به حالتون. چی کار کنم از ناراحتی ؟

درکت میکنم انقد استرس کشیدم از گشنگی گریه میکردم😔جای سالم تو بدنم نبود همش سوراخ .نگران پسرم بودم خیلیییی .رژیمای بدون حتی ی قاشق برنج فک کن اونم تو بارداری 

آخه میگن بعد چند سال ممکنه برگرده 

ببین من چون ۵ماه رژیم داشتم ناخواسته روش و سبک تغذیه م عوض شد و الانم مونده  تا الان که پسرم ۱سالشه لب به قند نزدم 

شیرینی خیلی کم کلن دیگه دوس ندارم اون همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اصلا نگران نباش برو پیش دکتر زنان یا دکتر قدد برات انسولین تجویز میکنه من از ماه دوم بارداری انسولین میزدم هیچ مشکلی برای بچه پیش نیومد بعد از زایمان همه چیز به حالت عادی برگشت دکترم میگفت انسولین بزنی بهتر از رژیم غذایی هست اینطور بهتر کنترل میشه و برای جنین مشکلی پیش نمیاد انسولین روی بچه تاثیر نداره از جفت رد نمیشه

عزیزم اصلا نگران نباش برو پیش دکتر زنان یا دکتر قدد برات انسولین تجویز میکنه من از ماه دوم بارداری ا ...

اولین انسولین رو الان زدم . آنقدر گریه کردم که نمی دونيد . همسرم هم عصبانی شد

2728
من از۳ماهگی قندم مشکوک شد ولی خودم جدی نگرفتم ولی ۵ماهگی یهو از وزن ۵۵ شدم ۸۵ دکترم آز نوشت قندم خیل ...

چقدر خوب ک طبیعی ب دنیا اوردی. من ب ماما ک گفتم گفت واس قلب بچه زور زدنت ضرر داره

🍃
بیمارستان چرا ؟ قند شما چند بوده عزیزم ؟ هفته چند هستید ؟ از کی دیابت گرفتید ؟

از هفته ۳۳ قندم رفت بالا. الان شب سومه ک بیارستانم. هفته ۳۴ هستم.

قندم دیوانست 😐 ی بار میشه ۱۲۰ ی بار میشه ۱۷۰

امشب دومین انسولین رو گرفتم ولی مقدارش کمه ک بهم میزنن. بعد نهار قندم شد ۹۶.

الان هم باید خون بدم برای قند بعد از شام

شما بدون اینکه بستری بشی انسولین گرفتی مستقیم؟

🍃
از هفته ۳۳ قندم رفت بالا. الان شب سومه ک بیارستانم. هفته ۳۴ هستم. قندم دیوانست 😐 ی بار میشه ۱۲۰ ی ...

اره . دکتر زنان فرستاد منو متخصص داخلی. و متخصص داخلی گفت چهار واحد شبها بزن .

شما رو با قند چند گفتند باید بري بيمارستان ؟ 

قبلا هم قند داشتی یا نه ؟ تو بارداری یا قبل بارداری 

اره . دکتر زنان فرستاد منو متخصص داخلی. و متخصص داخلی گفت چهار واحد شبها بزن . شما رو با قند چند گف ...

نه نداشتم. در طول بارداری هم دوبار آز دادم نداشتم. هفته ۳۳ یهو پیش اومد.

مقدار قندهام تو ازمایش ها فرق داشت چون ۴ سری در طول روز خون دادم. ناشتا ۱۱۰

میانگین صبحانه و نهار و شام هم حدود ۱۵۰ بود.

الان ۲ واحد بهم انسولین میزنن اومده رو ۹۶. جواب بعد شام با انسولیت امشب هنوز نیومده.

چند بار در طول روز ضربان قلب بچرو چک میکنن. دکتر گفت شاید فردا مرخصم کنه . ولی هر روز باید بیام بیمارستان ضربان قلب بگیرم و ۵ فروردین دوباره آز قند هامو تکرار کنم و ببرم مطبش 

🍃

احتمالا فقط به خاطر قند ناشتاتون نیست وحتما قندهای دو ساعته تون بالاست که بهتون انسولین داده، منم الان دارم روزی 24 واحد انسولین تو سه وعده میزنم منم خیلی نگران بودم ولی الان با انسولین خیلی راحتترم هم مطمئنم که بچم افت قند نمی گیره و مشکلات دیگه پیدا نمیکنه هم اون رژیم سفت و سخت رو دیگه ندارم هر چی دلم بخواد به قدر کفایت میخورم

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
احتمالا فقط به خاطر قند ناشتاتون نیست وحتما قندهای دو ساعته تون بالاست که بهتون انسولین داده، منم ال ...

بله قند دو و سه ساعته ام کمی بالا بود اما دکتر گفت به خاطر قند ناشتا است بیشتر 

احتمالا فقط به خاطر قند ناشتاتون نیست وحتما قندهای دو ساعته تون بالاست که بهتون انسولین داده، منم ال ...

نگرانی من بیشتر اول از بابت بچه است که تو یک سایتی خوندم بچه های مادران دیابتی بیشتر در معرض دیابت هستند و همیشه باید قند خودشون رو کنترل کنند. 

دوم هم اینکه مبادا که این دیابت رومون بمونه و بعد از زایمان هم کلا دیابتی بشیم 😵😵

شما از روزی چند واحد شروع کردید و اول قندتون چند بود ؟ 

یعنی ممکنه نیاز من هم به انسولین افزایش پیدا کنه یا با همین چهار واحد کنترل می شه؟

2706