2737
2734
عنوان

من عاشق زنم نیستم، تو رو خدا به درددل منو یکی بشنوه

| مشاهده متن کامل بحث + 115050 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و عشق صدای فاصله هاست صدای فاصله هایی که غرق ابهامند آقای جویا ! این احساس شما در مورد اکثر کسانی ...

سلام و خسته نباشید منم دقیقا این شکلیم ذهن و افکار کذشتم در مورد فرد قبلی و مقایسه اون با همسرم بسیار اذیتم میکنه و همش فکر میکنم شاید فرد قبلی گزینه بهتری بود برام در حالی که همسرم خیلی دوستم داره و عاشقم هست و من خیلی عذاب میکشم و عذاب وجدان دارم که اونطور که باید دوستش ندارم و اونم به خاطر افکار بدم هست و خیلی ناراحتم  خیلی میخام از ته دل و اونطور که همسرم‌لایقش هس دوسش. داشته باشم

کمکم کنید واقعا ممنون میشم

2731
منم عاشق یه  آقای متاهلم اونم عاشق منه زنشو نمیخاد ولی میگه وجدانم نمیزاره منو ول کرد من خوشبخت ...

هیچ وقت نگاهتون ب متاهل جماعت نیفته..خودتونو بزارین جای زنش..میدونین اگ بفهمه چه حالی میشه دیوونه میشه مرده متحرک میشه

ی روزی همین بلاسرخودتون میاد ادم ازهردست ک بده ازهمون دست پس میگیره

اگه امضامو میبینی واسه روبه راه شدن زندگیم دعامیکنی؟؟خواهش میکنم ازت دوست خوبم..😓
2738

سلام دوست عزیز 

اینا گذشته است باید ب گذشته ب عنوان خاطرات نگاه کنی و فقط بگی یادش بخیر از اونا ب عنوان خاطرات خوب زندگیت نگاه کن و بزار لای دفتر خاطراتت و به کسیم چیزی نگو و هر از گاهی بهشون سر بزن و دلتو شاد کن با اون خاطرات خوب ..... وگرنه آدمی ک با عشق همسرش زندگی نکنه زندگی بی معنی و تو خالیه و روح نداره ....عمر اکثره آدما ب تباهی میره فقط بچه آوردن و تمام عمرشونو کار کردن برای زن و بچه شون و آخرشم مردن .. بعد از مرگتم اول از همه زنت میگه اون کاری برام نکرد و بچه تم در حالت خیلی خوبش دو روز ب یادته روز سوم میگه چیزی برای ما نذاشت ....زن ها در این مورد با مردان خیلی فرق میکنن زن ها ب راحتی رابطه های گذشته رو فراموش میکنن ولی مردا نمیتونن چون مردها خیلی پایبندن ولی زن ها نیستن حتی اگه زنت کشته مرده تم باشه فردا بعد از مرگت میره شوهر می‌کنه هیچیم یادش نمیاد کی بوده کی نبوده ولی مردا اینجوری نیستن همون‌طور ک در خرج خونه زندگی شونه خالی نمیکنن 

شما هم اگه علاقه ای ب همسرت نداشتی نباید ازدواج میکردی این کار اشتباهیه ک اکثره ما مردا انجام می‌دهیم و هیچ راه برگشتیم نیست چون مسوولیت کاری که کردی باید گردن بگیری و تاوان شو بدی 

من سلطان عشق و عاشقی و شکستهای پی در پی م..خیلییی قشنگ درکت میکنم...تجربه دارم ک بهت میگم...ببین تو ب اون زن نرسیدی و فکر میکنی اگ با سوده ازدواج میکردی الان خوشبخت ترین بودی.سوده ب محض شنیدن درخواست ازدواج تو،اخلاقش عوض شد،توقعی داشتی اگ بهم میرسیدین و ی مدت زندگی میکردین همونطوری میموند؟؟تو عاشق سوده نیستی.تو عاشق اون بتی هستی ک از سوده تو ذهنت ساختی..سوده رو بالاتر از خودت میبینی.حس میکنی اون دختر مکمل خوبی برات میشده چون ضعف های تو رو خنثی میکرده..شما فقط تو یسری مسائل باهم مشترک بودین ک خیلی عجیب نیس..خب شغل و رشته تون یکی بوده...بعد شما احساسی و عطش این عشق با هیچ زنی برطرف نمیشه الا سوده.اگ الان ب سوده برسی شرط میبندم بعد چندماه ازش سرد میشی...عادی میشه بعد یهو میبینی اصلا سوده اونقدام ک فک میکردی جالب نبوده ..بااین خصوصیاتی ک تو داری بعد ی مدت باز دلبسته یکی دیگ میشی...کتاب کتابخانه نیمه شب رو بخون.الانم فقط ب خانواده ت فک کن...اون زن ول کن ...این توطئه شیطانه ک زندگیتو سیاه میکنه...اخ ادم عاشق از خودش بزرگتر میشه؟؟؟؟زنا دوست دارن شوهرشون بزرگتر یا نهایتا همسن باشه...حالا اگر کوچیکتره حداقل قیافه ش و رفتارش بچگانه نباشه...

2706