2737
2739
عنوان

من عاشق زنم نیستم، تو رو خدا به درددل منو یکی بشنوه

| مشاهده متن کامل بحث + 115058 بازدید | 152 پست

منم مثل سوده خانم برام پیش اومده و واقعا طرفمو دوس نداشتم و فقط میخواستم از شرش خلاص شم و هنوز که هنوزه کوچک ترین علاقه ای بهش ندارم و حتی نمیخوام ببینمش. یقین داشته باش که سوده یه سر سوزن هم دوست نداشته و نخواهد داشت و هیچ وقت خودتو گول نزن که شاید دوست داشته و زندگی خودتو بخاطر کسی که دوست نداره خراب نکن و سعی کن زنت رو دوس داشته باشی. برو پیش روانپزشک یا مشاوره. 

سلام خانوما میگم میخوام یه چیزی بگم من ۲۲ سالمه یه پسر سه ساله دارم وشوهرم ۳۵ سالشه خلاصه بگم دیروز رفتم سرگوشیش نی گا کردم دیدم شوهرم بایه زن دررابطست و باهاش هم بیرون میره الان من چیکار کنم توروخدا کمکم کنین دیگ نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوما میگم میخوام یه چیزی بگم من ۲۲ سالمه یه پسر سه ساله دارم وشوهرم ۳۵ سالشه خلاصه بگم دیروز رفتم سرگوشیش نی گا کردم دیدم شوهرم بایه زن دررابطست و باهاش هم بیرون میره الان من چیکار کنم توروخدا کمکم کنین دیگ نمیدونم چیکار کنم 

دوست عزیز.تو هر کاری از دستت بر میومد برای فهموندن عشق و علاقه ات به اون دختر کردی اگه اونم حسی بهت داشت عشقتو پس نمیزد و حداقل بهت اجازه بیان کردن احساستو میداد پس این نشون میده عشق یه طرفه بوده ..پس خودتو سرزنش نکن و بهش فکر نکن .اون زنی که الان توی زندگیته به هزار امید آرزو وارد زندگیت شده محبت و فکرشو خرج زنت کن .نه کسی که قبولت نکرد 

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
2738
سلام خانوما میگم میخوام یه چیزی بگم من ۲۲ سالمه یه پسر سه ساله دارم وشوهرم ۳۵ سالشه خلاصه بگم دیروز ...

بنظر منکه کاری نمیشه کرد .چون یکی از دوستای منم همین مشکل براش پیش اومد هزار بار تو خونه دعوا راه انداخت و کلی به دختره و شوهرش بد و بیراه گفت  بین دختره و شوهرش و بهم زد کلی گریه زاری حتی قهر کرد رفت خونه باباش یبارم قرص خودکشی خورد .شوهرش گفت دختره خرابه و من کاری باهاش ندارم و قسم خورد که دیگه ولش کنه ...اما بازم همون آش و همون کاسه .بازم با دختره رابطه داره تنها فرقی که کرده اینه که اینبار بیشتر احتیاط میکنه که زنش نفهمه

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
از جوابایی که میدید خیلی ممنونم. حتی از نسترن خانوم. اما نسترن خانوم انگار متن نامه منو دقیق نخوندن. ...

اگه با سوده هم ازدواج میکردین بعد مدتی اختلافات پیش میومد هیالت راحت خدا هیچ دو ادمیو عین هم نیافریده برادر...تا با کسی زندگی نکنی بدیا و اخلاقای منفیش دستت نمیاد...خانومتو بچسب و سعی کن عاشقش باشی سوده اگر خوب بود اگه همفکرت بود بخاطر دو سال ناقابل دک نمیکرد...من شوهرمو بخاطر عشقی که بهم داشت و دلشکستگیهای گذشته ش و دل مهربونش سعی کردم چند سال اختلاف سنیمونو نادیده بگیرم اونو با خوبیاو بدیاش میخام چون معتقدم باخرکسی همزیستی کنی هم خوبیاش دستت میاد هم بدیا هیچکس بی نقص نیس خانومتو بچسب

من ۳۰ سالمه زنم ۳ سال از من کوچیکتره و دختر داییمه زمان ازدواج مادرم منو مجبور کرد باهاش ازدواج کنم الان یک دختر ۵ ساله دارم اما از زنم متنفرم چون اصلا نمیشه باهاش حرف زد فقط از من طلبکاره همش پای تلگرام و اینستا گرام وقتیم که میگم بلند شو از پای اینا دعوا راه میندازه صبح من میرم سر کار اما اون هنوز خوابه حتی یک صبحانه درست نخوردم باهاش فقط یا خوابه یا پای موبایل روابط اجتماعی صفر صفره اصلا با هیچکی نمیسازه همش توی خونواده خودشونم از همه طلبکاره دیگه خسته شدم ازش بخدا فقط بخاطر دخترم دارم ادامه میدم 

حیف تاپیک مال خیلی سال پیشه ومیدونم استارتر انلاین نیس مرتیکه گاو وگرنه انقد فحشت میدادم شاسکول حیف اون زن وبچه که داری. خوب بودزنتم تودلش یکی دیگه رومیخاست وحواسش پیش عشق سابقش میموند تاادم شی

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی

یک کلام بگم همیشه مرغ همسایه غازه.اگه بهش میرسیدی همین جنابعالی عاشق پیشه اولین سرکوفتت بهش این بود تو یک ترشیده بودی ازم بزرگتر بودی.و...... پس نشین از یک بیکانه بت سازی کنی بچسببه زندگیت

2706