2703
2553

همانطور که می دونیم یکی از آداب و رسوم زیبای عید، دید و بازدید است. خیلی از خانم ها در دید و بازدید و پذیرایی این روزها نگران هستند از اینکه مبادا خوردن تنقلات خوشمزه در این روزها باعث بشه وزنشون زیاد بشه و خدایی نکرده چاق بشن.

اما ما به شما اطمینان خواهیم داد که با تماشای این گیف هیچ اتفاق ناخوشایندی برای وزن شما نخواهد افتاد

مشاهده ویدئو  کالری

یه ضرب المثل هم هست که خودم گفتم: با آجیل های مردم جوری رفتار کنید که دوست دارید با آجیل شما رفتار شود

این رو به خاطر بسپارید قول میدم چاق که نمیشید هیچی، لاغر هم میشید  

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خانم مونا تهرانی

من یک ساعته تو تاپیکام دارم شما و نی نی یار ها رو صدا میزنم

سایت مگه روز تعطیل سرش میشه؟

الان یه از خدا بی خبر اومده همه تاپیکا عکس منو میذاره

همون مرد وقیح

لطفا همه تاپیک های منو حذف کنید و من رو در جریان شکایتتون از مرد وقیح قرار بدین

به شدت ناراحت و نگرانم

حتی نمیشه خصوصی بهتون پیام داد 

ولی نمک نخوری حله من نمک نمیخورم البته چیزای دیگرم کمی کم کردم ولی با نمک نخوردن وزن کم کردم 65 بودم ...

وای من وزنم دقیقا همینه و میخوام همین قدر بشم تو رو خدو کمکم کن چطوری انقد کم شدی؟من تو شیردهی هستم

وای من وزنم دقیقا همینه و میخوام همین قدر بشم تو رو خدو کمکم کن چطوری انقد کم شدی؟من تو شیردهی هستم

من مجردم:/

تو گوگل پلی کلی برنامه هست ک برا لاغریه منم خودم شاخ در آوردم😅

ولی خدایی نمک و برنج نمیخورم

چالش پلانک و حرکت پلانک هر روز خیلی خوبه و پیاده روی ک من بابام نمیزاره ولی تو با شوهرت برو

با آرزوی لاغری برای تو😐💜

مامان تو خدای من روی زمینی-//♡
2714
 من مجردم:/ تو گوگل پلی کلی برنامه هست ک برا لاغریه منم خودم شاخ در آوردم😅 ولی خدایی نمک و ب ...

عزیزم منم نی نی دارم و از طرفی الرژی داره و فضای باز براش خوب نیست نمیتونم پیاده روی کنم اما میخوام هرروز یه ربع حلقه بزنم و شام رو میوه بخورم فقط...امیدوارم منم مثل تو ده کیلو کم کنم چون دیگه خودمو با این وزن دوست ندارم😢میخوام مثل اوایل ازدواجم بشم

عزیزم منم نی نی دارم و از طرفی الرژی داره و فضای باز براش خوب نیست نمیتونم پیاده روی کنم اما میخوام ...

انشالله میشی گله من ملت 40 کیلو کم میکنن تو ک ده کیلو پس بیرون و باشگاه نمیتونی بری همون گوگل پلی برو برنامه رو دانلود کن خیلی خوبه

غصه هم نداره-//♡

من مجردم:/ تو گوگل پلی کلی برنامه هست ک برا لاغریه منم خودم شاخ در آوردم😅 ولی خدایی نمک و ب ...

پس بگو دوستم تو با نمك وزن كم نكردي بلكه با حذف برنج وزن كم كردي  منتها چون نمك بدن رومتورم ميكنه وباعث احتباس آبه با حذفش بدنت بادش در رفته

*الهي شكر*
پس بگو دوستم تو با نمك وزن كم نكردي بلكه با حذف برنج وزن كم كردي  منتها چون نمك بدن رومتورم ميك ...

اره خو

ولی برنج و گوشت قرمز باعث چربی زیر شکم میشن با سرخ کردنی:/

من  نمیخورم تو هم خو نخور 😐

2706