2726
عنوان

علايم كم بودن اندازه دهانه رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 21 پست
راستش چون دكتر گفته دهانه رحمم كوتاهه با توجه به اين علايم فكر ميكنم همش داره كمتر هم ميشه ميگم نكنه ...

نه عزيزم منم تا هفته ٢٥همه اين ترسا را داشتم با كوچكترين دردي فك ميكردم الانه كه دهانه رحمم باز شه ولي بعد از ٢٥ يكم خيالم راحت تر شد

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
ببين اينطوري نيس كه هي كمتر بشه يا هي بيشتر بشه با بالارفتن سن بارداري و استراحت نرمال ميشه  م ...

تو سایت این روزا خیلیا میان میگن فلان بود فلان شد من امروز داشتم از استرس میمردم زنگ زدم جایی ک رفتم انومالی گفتم چرا طول سرویکس و تو انومالی بهم ندادید و امروز میخوام بیام گف لازم نیس میخوای بیای بیا ولی اگه لازم بود دکتر می گف امروزم کلا با اجتیاط کار می کنم از ترس😕

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو سایت این روزا خیلیا میان میگن فلان بود فلان شد من امروز داشتم از استرس میمردم زنگ زدم جایی ک رفتم ...

دقيقا عزيزم اگه لازم بود بهت ميگف درضمن اگه دكتر سونوگرافي چيز آنرمالي ببينه حتما ذكر ميكنه،حالااگه ميتوني مراقبت كن دكتر من گف استراحت لازم نيست ولي من از اول تاحالا استراحت كردم،براي عيد نه خريد نه خونه تكوني نه هيچي،بيشتر سعي ميكنم دراز بكشم بهترم هس ميگن هرچي بيشتر استراحت كني ني ني آرومتر ميشه بعدا😁

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2728
استراحت مطلق یعنی؟؟؟

نه دكترم گفته زندگي معمولتو داشته باش ولي من هركاري و كه بشه انجام ندمو،نميدم،البته من ٢تا سقط داشتم يه كم بايد بيشتر مواطب باشم مثلا خونمون ١٥تا پله داره هفته اي يبار ميام پايين 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
نه دكترم گفته زندگي معمولتو داشته باش ولي من هركاري و كه بشه انجام ندمو،نميدم،البته من ٢تا سقط داشتم ...

عزیزم انشاا..اینبار ب سلامتی زایمان کنی و نی نی و سالم بغل بگیری😍😍

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤