2733
2739

سلام من اومدم واسه اصلاح ولی دوست دارم رنگ کنم بنظرتون چیکارنم نزدیک پنج ماهم رنگ کنم اگه ضرر داره اینکارو نکنم ؟

خدایا ممنون بابت نی نی که به من و همسرم دادی به تمام کسایی که بچه دار نمیشن خودت نی نی سالم و صالح بده 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه ماه اول بیشتر خطر داره تو این ماه انجام ندی بهتره امااا خوب خیلیهام انجام میدن هیچی نمیشن 

بگو اگه آرایشگرت میتونه نزدیک به ریشه بزاره سعی کنه به پوستت نخوره ماسک هم استفاده کن  جلو راه بینیو دهنتو ببند حتما

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2731

من تو شرایط شما بودم ،انجام ندادم..ولی فکر کنم سه ماهه اول رنگ مو ضرر داره

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
2738

نكن خوب عزيزم چه كاريه 

خدايي نكرده يه وقت پشيمون نشي بعدا 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2706