2733
2734
عنوان

سوال چیدمان منزل

215 بازدید | 15 پست

سلام اگه یه هال وپذیرایی باشه ومادوتادست مبل بخوایم بگیریم هردوش اسپرت باشه زشت میشه🤔🤔🤔🤔🤔

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

صبح هم تاپیک زدم جزدونفرازدوستان که لطف کردن وجواب دادن کسی نیومدبه خداخانمم بادوتابچه😟

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

خب 

برای پذیرایی 

بهتره ک مبل کلاسیک باشه

هر فضایی ، یه دیزاینی رو میطلبه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب  برای پذیرایی  بهتره ک مبل کلاسیک باشه هر فضایی ، یه دیزاینی رو میطلبه

دوستم پذیرایی وهال سطحشون فرق داره هال بالاتره 

2731
نه اصلا زشت نميشه.منم اصلا مبل كلاسيك دوست ندارم.چيه اصلا نميتوني راحت باشي

ممنون که وقتتون روبه من اختصاص داریدراستش اطرافیان من همه یه دست مبل دارن اماخونه ی ماهال وپذیراییی هفنادمتره

2738
دوستم پذیرایی وهال سطحشون فرق داره هال بالاتره 

راستش 

چیزی ک ب ذهنم میرسه اینه ک

خودتون 

چون دارید فضا رو میبینیم

بهتر میتونید ، تشخیص بدید چی مناسبه !!!

ولی من شخصا ترجیح میدم 

اگر قراره دو دست مبلمان داشته باشم

متناسب با فضای موجودم

یه انتخابی داشته باشم ک

دو قسمت خونه ، متفاوت از هم دیده شه

مثلا هال منزل ؛ چیدمان ، راحتی

پذیرایی؛ چیدمان سنگین و کلاسیک

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب وقتی دو دست مبل اسپرت داری و امکان تعویض نداری ، نمیشه که بندازی دور. هر دو دست و بذار کنار هم و ...

نه یه دستش روهنوزنگرفتم یه دست اسپرت دارم

نه یه دستش روهنوزنگرفتم یه دست اسپرت دارم

یه دستش رو نیم استیل یا ازین مدلای کلاسیک بگیربذاراون قسمتی که دسترسیش کمتره برای مهمان اسپرته روبذارجلوی تلویزیون که خودتون راحت باشید 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

قسمت هال یه مسطتیل هست اگه مبل ال بزارم یه سمتیش طرف دیواری هست که راه پله هست وبه اتاقای بالامیره ویه سمت چیزی پشتش نیست نمیدونم جالب میشه یانه

یامیتونی ازین مدلای کلاسیک بگیری هفت نفره یه شزلون میگن چی میگن این مبلایی که سه نفرس ومدلاش قشنگه ازوناهم بذاری 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2706