2726
عنوان

عفونت ریه نوزاد 5ماهه

1180 بازدید | 7 پست

سلام دوستان پسرم 5ماهشه دو هفته پیش سرماخورد بردمش دکتر عکس ریه انداختن دکتر گفت باید بستری بشه یه دکتر دیگه بردمش بهش دارو داد دو هفته ازیترو مایسین خوردش بهتر شدش ولی از دیروز بی قراره شیر نمیخوره یکمم تب داره دوباره بردم دکتر گفت چرا بستری نکردیش دوباره دارو داد گفت نمیتونیم دوباره عکس ریه بگیریم البته معاینه کرد گفت بهتر شده ولی اگر تب کرد ببر بستریش کن به نظرتون کدوم بیمارستان ببرم که بچه اذیت نشه یا اگر دکتر خوبی میشناسید غرب تهران معرفی کنید 

بهترين دكتر تهران براى نوزادان دكتر عليرضا رجبى نژاد بيمارستان تريتا

اين دكتر بهترين و متعهدترين پزشكى هست كه ديدم

پسر منم عفونت ريه داشت الان عاليه حالش

تازه بچه من ٣٢ هفته به دنيا اومده بود اين دكتر خيلى كمكمون كرد كه الان سلامت باشه

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همون موقع باید بستری میکردی..پسر منم ۳ ماهش بود عفونت ریه شد..بستری کردم..۲ روز..بماند که چقدر پوستم کنده شد...ولی زود خوب شد‌‌..انشالله کارش دیکه به بستری نکشه...واسه بستری باید دلت گنده باشه..سلامت بشه الویته.‌چون انژیوکت میزنن به بچه.‌سرم وصل میکنن..قلب ادم تیکه تیکه میشه

2728

سلام عزیزم خوبین؟

دنبال یه متخصص زنان خوب می گشتم شما تو یکی از تاپیک ها دکتر بزرگ علوی رو معرفی کرده بودید 

خواستم ازتون بپرسم که چطور دکتریه؟ مشکل من یایسگی زود رس هستش

خیلی ممنونم

سلام عزیزم خوبین؟ دنبال یه متخصص زنان خوب می گشتم شما تو یکی از تاپیک ها دکتر بزرگ علوی رو معرفی کر ...

عزیزم خیلی دیر دیدم پیامت رو 

دکتر علوی برای نازایی خیلی خوبه اما نمیدونم مشکلت دقیقا چی هست