2726
عنوان

ختم حدیث کسا ویژه مجردا

313 بازدید | 25 پست

سلام دوستان گلم:بیاین لحظه تحویل سال باهم دیگه یک بار حدیث کسا به نیت حضرت فاطمه بخونیم تا انشاالله در این همسری هم کفو و ازدواجی عاشقانه و عاقلانه داشته باشیم.  

هرکسی که تمایل به شرکت داره اعلام کنه تا همگی باهم دریه ساعت مشخصی بخونیم.

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه توضیح بدی من نمیدونم اینچیزا رو

حدیث کسا لحظه تحویل سال یه دور میخونیم

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2728
بعد فردا همسری نصیبت شد نیای پست بذاری ال و بل و اه و افسوس از دست همسر

من هستم...ساعت ۷ونیم بخونیم ب نظر من...لحظه تخویل سال تموم شه

اره بازم تاپیک میزنم تا زیاد بشیم هماهنگ میکنیم همزمان بخونیم.

من هستم😙😚😚

به این جا سربزنید که ساعتش باهم هماهنگ کنیم    

باچ ..

فرداشب ساعت۷ ونیم میخونیم.

2706