2726
عنوان

تب یه ماهه دخترم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 36 پست
حداقل با لباس هاي خنك و پاشويه سعي كن دماي بدنشو پايين نگهداري اينجوري گناه داره اذيت كيشه اگر ميتون ...

شوفاژ اتاقو خاموش کردم. یه بادی استین کوتا پوشوندمش فقط، با یه کارتز نازک که روشو پوشوندم. چاره نداشته باشه باید این مارو بکنم . تهران ببرمش مرکز طبی یا مفید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه بچه یکماهه دندون درآوردند کجابود.دختر منم اینجوری شده دیروزبردمش براش ازمایش نوشته.نگران نباش ان ...

یه ماهه نیس. هف ماهشه ولی یه ماهه درگیر تبو اسهالشم. خوب میشه بعد عود میکنه

2728
شوفاژ اتاقو خاموش کردم. یه بادی استین کوتا پوشوندمش فقط، با یه کارتز نازک که روشو پوشوندم. چاره نداش ...

خب انشاالله كه زودي خوب بشه فرشته كوچولومون 

عزيزم من تهران نيستم از بقيه بپرس راهنماييت كنن اما علت تبش رو حتما جويا شو. 

خودتم يكم توجه كن شايد الرژي داره شايد دندونه شايد خدايي نكرده عفونت ادراري داري ببين كجا ناراحتي ميكنه 

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
شوفاژ اتاقو خاموش کردم. یه بادی استین کوتا پوشوندمش فقط، با یه کارتز نازک که روشو پوشوندم. چاره نداش ...

عزيزم ببرش پيش متخصص يا حتي باشه فوق تخصص بيماريهاي علوني بچه ها ازش بخواه يه چكاب كامل براش بنويسه 

شير خودت رو ميخوره؟!

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
خب انشاالله كه زودي خوب بشه فرشته كوچولومون  عزيزم من تهران نيستم از بقيه بپرس راهنماييت كنن ا ...

مرسی عزیزم. آلرژی هم ممکنه ایجاد تب کنه؟ دارم رفته رفته به آلرژی شک میکنم

[QUOTE=55842650]آخه کو پس دندونش نمیبینم . دستمو کشیدم رو لثه هاش خبری نیس😭😭😭😭😭[/QUOTEخوب وقتی فردیس ازمایش وودکتروفلان وگفتن چیزیش نیس فقط یه احتماله اونم دندونه واسه بچه هاتواین سن تبواسهال.دختر منم هی تب میکردشبا واسهال میشدتندتندبعدبردم ازمایش سالم بوددکترگفت واس دندانش.بازبهتره قبلیش چون تب خطرناکه واسه نوزاد

عزيزم ببرش پيش متخصص يا حتي باشه فوق تخصص بيماريهاي علوني بچه ها ازش بخواه يه چكاب كامل براش بنويسه& ...

متخصص بردمش چن جا باید ببرمش فوق تخصص عفونی فک کنم

هم شیر خودمو میخوره هم کمکی. خیلی کم اشتها شده این یه ماهو افزایش وزن هم نداشته

اگر متخصص عفوني گفت از لحاظ بيماريهاي عفوني چيزي نيست بايد ببري دكتر خون ، 

تو پزشكي تب علتهاي مختلفي داره ، كه زمينه اي وجود داره كه باعث تب ميشه خود به خود تب بيماري نيست ، بايد علت يابي بشه 

متخصص بردمش چن جا باید ببرمش فوق تخصص عفونی فک کنم هم شیر خودمو میخوره هم کمکی. خیلی کم اشتها شده ا ...

خودت هميشه لبنيات پاستوريزه استفاده مي كني ؟ چه باردازي چه الان ؟

آره فوق تخصص خيلي بهتره

خودت هميشه لبنيات پاستوريزه استفاده مي كني ؟ چه باردازي چه الان ؟ آره فوق تخصص خيلي بهتره

تو بارداری نه ولی الان پاستوریزه میخورم. چرا پرسیدی اینو؟ بگو‌بهم . شاید کمکی با شه برا علت یابیش

تو بارداری نه ولی الان پاستوریزه میخورم. چرا پرسیدی اینو؟ بگو‌بهم . شاید کمکی با شه برا علت یابیش

حتما به دكترت اينو بگو كه توي بارداري از محصولات پاستوريزه استفاده نمي كردي حالا شير بوده يا هر چيز ديگه 

من دوستم بچش مدام تب داشت بعد از چقدر دكتر آزمايش متوجه شدن مادرش تو باردازي شير پاستوريزه نميخورده و همون شد كه دكتر زودتر به تشخيص رسيد ، 

الانم كه گفتم به خاطر اين نيست كه صددرصد علتش نخوردن محصولات پاستوريزه باشه اما شما به دكتر حتما بگو عزيزم 

2706