2726
عنوان

امروز تولدمه

| مشاهده متن کامل بحث + 6426 بازدید | 277 پست

الانم دلتنگ كسي هستم كه دوسش دارم، همكلاسيم بوده و الانم خواستگارمه

هست و امروز با هم حرف زديم

حتي نيم ساعت پيش بهم پيام داد(جواب ندادم كه فك كنه خوابم) ولي دلتنگشم

🌹تو انتظارم تا سربازي عشقم تموم شه،برات از ته دلم دعا مي كنم،براي ما هم دعا كن🌹

بعدظهر باشوهرم رفتم بیرون بعد میخواستیم بریم خونه جاریم پیام داد کجایی من بیرونم گفتم منم بیرونم گفت من میوه فروشی هستم(بهش نزدیک بودیم) منتظر ماشینم گفتم وایسا میاییم دنبالت گفت نه عزیزم شلوغه گفتم وایسا میاییم رفتیم دنبالش رسوندیمش خونه همون لحظه برادر شوهرم به شوهرم زنگ زد گفت بیا مغازه پیشم کارت دارم جاریمم گفت فاطمه بیا بریم بالا شوهرم گفت اره برو گفتم نا باید برم دستشویی حمومو بشورم شوهرم و جاریم مخصوصااااا شوهرم اصرار کرد ک برم خونشون

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم خلاصه خونشون ولی از دست شوهرم دلخور شدم ک اصرار زیادی کرد من واقعا ادمیم ک نمیتونم با زور جایی برم وگرنه اخلاقم بهم میریزه

2728
الانم دلتنگ كسي هستم كه دوسش دارم، همكلاسيم بوده و الانم خواستگارمه هست و امروز با هم حرف زديم حتي ...

چرا جواب ندادي اخه؟قهري؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اگه خوابه که زیاد شدید نیست  اگه حس کردی مسمومیت یا رو دل کردنه بهش آبلیمو بده تا چند ساعت هم ...

باشه مرسي 😘😘🙏🙏🙏

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂

به جاریم گفتم میوه نیار گفت چرا گفتم نمیخورم بخدا الکی نیار گفت چایی چی گفتم باشه چایی اورد بعدش گفت شام درست کنم گفتم نه بخدا باید برم...

بعدش دیگه همش سرش توگوشیش بود نمیدونم با کی داشت چت میکرد یهو میخندید اعصابم خورد شد حوصلم سررفت شوهرمم زنگ زد گفت واسم کار پیش اومده ۱۲ و نیم میام دنبالت

2706