2733
2734
عنوان

کاربرمونا۷۳خیلی دروغگویی!

| مشاهده متن کامل بحث + 31584 بازدید | 335 پست
انصافا اين كاربربا اين كه اقا هستن اما محترمن و تاحالا بي احترامي يا رفتار زشتي نداشتن پستشونم بي اد ...

لازم نکرده واسه من که ۶ساله اینجام تا حالا با هیچکس دعوام نشده مشخص کنید کی خوبه کی بده بهتون برنخورده میگه میام تنقلات میارم به ریشتون میخندم؟؟؟بازم بگید محترم.شوهر من اصلا نمیدونه نی نی سایت وجود داره.اینا که مرد نیستن هرمافرودیت کاذبن

لازم نکرده واسه من که ۶ساله اینجام تا حالا با هیچکس دعوام نشده مشخص کنید کی خوبه کی بده بهتون برنخور ...

اولا اينكه عزيزم ٦ سال بودن اينجا افتخار نيست و سند ٦ دنگ اينجا به نامتون نيست من ذره اي نه بد حرف زدم نه توهيني به شما كردم ولي شما كلا انگار اعصابت خيلي خورده كه به همه ميپري منم اون پست جوانمردو نديدم پستي كه شما ريپلايش كردي و خوندم و همچين عبارتي نديدم  

١ درصد فك كنين سركاريه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز بهس گفتم شما ک دندانپزشکی۲۳سالته دوقلوهم داری انقد تحصیل کرده ای چرا غلط املایی داری گفت تا حا ...

😂😂اعصابت؟😂این مشکلی نیست ما 24ساعت موبایل دستمونه باز هم غلط املایی داریم ؟؟؟خوب اگه راست یا دروغ بگه مگه مشکلی برای کسی پیش میاد ؟؟؟   😂😂😂😂😂😂😂 

خیلی از دوستای من 73متولد و دندانپزشک هستند. در اطراف و اقوام هم پزشک و دندانپزشک زیاد داریم. اما هیچ کدوم نمیان نی نی سایت برای اینکه فرصت اینکار رو ندارند. خانومهایی که شوهرشون پزشک هست هم من ندیدم بیان تو این سایت . چون بقدری تفریحات و سرگرمی مختلف دارند که وقت اومدن به این سایت رو ندارند. لذا چیزی که در مورد مونا عجیبه اینه که با وجود دوقلو داشتن و دندانپزشک بودن چه جوری فرصت حضور در این سایت رو داره . باید مدیریت زمان به ما یاد بده

2728
اولا اينكه عزيزم ٦ سال بودن اينجا افتخار نيست و سند ٦ دنگ اينجا به نامتون نيست من ذره اي نه بد حرف ز ...

بله افتخار نداره مگه جام میدن به ادم حرف من اینه تو این ۶سال من باکسی دهن به دهن نذاشتم با شما هم کاری ندارم من اون اقا رو ریپلای کردم شما اومدی دفاع کردی مگه روی سخن من شما بودی؟که اومدی جواب دادی.پستشو حذف کرد ولی ریپلای دوستان رو بخونی هست.فعلا که شما به من پریدی من رو اول ریپلای کردی.من روی صحبتم خود اون فرد بود نه کس دیگه.به هر حال ...‌دلم نمیخواد همجنس خودم ازم ناراحت باشه.هرچند من بی احترامی نکردم ولی عذرخواهی میکنم.

الان رفتم پستهای مونا رو دیدم. کاملا مشخصه همش دروغه . یه خانم دکتر حتما روش بستن شال رو بلده . یه خانوم دکتر دیگه نیازی به مشورت برای کیف و کفش مادر شوهر نداره . فکر میکنم مونا منشی مطب دندانپزشک هست و در حسرت زندگی خانم دکتری که براش کار میکنه

2738
بله افتخار نداره مگه جام میدن به ادم حرف من اینه تو این ۶سال من باکسی دهن به دهن نذاشتم با شما هم کا ...

هزيزم من ناراحت نشدم از شما 

از اون اقا هم دفاع نكردم چون واكنش شمارو ديدم و پستشو نديدم تعجب كردم كه شما ميگي پاك كرده 

در هر خال بيخيال دم عيده حتي اينجا هم خوب نيست از هم دلگير باشيم ❤️

١ درصد فك كنين سركاريه!
😂😂اعصابت؟😂این مشکلی نیست ما 24ساعت موبایل دستمونه باز هم غلط املایی داریم ؟؟؟خوب اگه راست یا دروغ ...

شما فکر کنم برات مهم نیس یکی احمق فرض  کندتت دور از جون..بعید هم نیس کاربری دیگه یکی از دروغگوهای سایت باشی با این پست اولت!

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
میشه لینک کاربریشو بدید☹🙁

بالا لینک گذاشتم روش چندبار بزن بعد تو گوگل سرچ کن من اینجوری لینک گذاشتن بلدم

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

من دو تا پسر دو قلو دارم و شش ماهه هستن ولی مثل سگ و گربه دعوا می کنن اگر من نباشم و با پرستارا باشن همدیگه را می کشن رسما گوشت همدیگه را می خورن

مامان هایی که دو قلو دارین میشه کمک کنید لطفا دیگه کلافه شدم.😰

متن بالا یکی از تایپیکهای موناست . کجا بچه شش ماهه همدیگر رو میخوره ؟؟؟؟؟

2706