2726
عنوان

کاربرمونا۷۳خیلی دروغگویی!

| مشاهده متن کامل بحث + 31584 بازدید | 335 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم خدا به همه ارزوهاشونو بده  تا ارانچه میگن حقیقت باشه مخالف دروغم به شدت  ولی ی ...

چه مهربون 

ماشاالله

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
چشم نی نی یار ٥٠

واي بخدا فكر كردم اين يه كاره ي ني ني سايت

خواستم نشان مخصوص حاكم بزرگ و دربيارم😂😂😂😂😂😂

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
بابا بذارید راحت باشن. چیکار ب کار مشنگا دارید

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

برای اینکه زودباور زیاد  شده تو این سایت

به نظر من یه علت مهم تر داره وقتی لیست پربازدیدا وسیع تر شده و داغ ترین های دو روز گذشته و داغ ترین امروز رو اضافه کردن خیلیا توهمات و دروغا و فانتزی ها و کلا مشنگ بازیاشونو اینجا خالی می کنن که مطرح بشن مثلا

همونیه م پریروز یه تاپیک زد عکس کیف وکفش چرم گذاش گف واسه مادرشوهرم خریدم، اخه هفتصد تومن پول ارایشگ ...

حرفت جالب نبود همه ما که اینجاییم واسه خودمون شخصیت داریم تحصیل کردیم شغل داریم و گفتن خاله زنک خیلی زشته

من که سرچ میکنم کاربر مونا۷۳ یکی میاد که شما میگید این اون کاربر نیست! مگه میشه دو نفر یه اسم داشته ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1681413/%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1-%d8%b4%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%a8%da%86%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87?postId=55777414این لینک کاربریشه 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706