2737
2734
عنوان

کاربرمونا۷۳خیلی دروغگویی!

| مشاهده متن کامل بحث + 31584 بازدید | 335 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم خدا به همه ارزوهاشونو بده 

تا ارانچه میگن حقیقت باشه

مخالف دروغم به شدت 

ولی یه لحظه فک کنیم شاید انقد بچه دوس دارن یا توسختی هستن که چنین دروغی گفتن

امیدوارم خداهمه بنده هاشو سیراب از محبت و دارایی از هرنوعه خوبش بکنه 

تا هیچ حسرتی به دل هیچکس نباشه 😔

فردا اول ماه رجبه از خدا برای همتون ایمان و اعتقاد، سلامتی ،عشق،بودن در کنار عزیزان و رزق و برکت و آرامش میخوام 

عاقبتتون بخیر مردم جهان 

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        
2728
اين اون كاربر نيست

پس کدومه؟

تنم خارش گرفته از فضولی

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
نه نی نی یار نیستم.فقط قوانین سایت رو گوشزد کردم و اینکه پستم با ادب و احترام بود قطعا اگه نی نی ...

برو تنقلاتت رو بخور اقای جوانمرد اصلا فکر نمبکردم همچین ادمی باشی بتوچه میای نظر میدی بین این همه خانم مگه نی نی یاری.مرد درست حسابی تو سایت زنان زایمان کاری نداره.خبلی رو داری میای تذکر هم میدی؟؟؟؟

برو تنقلاتت رو بخور اقای جوانمرد اصلا فکر نمبکردم همچین ادمی باشی بتوچه میای نظر میدی بین این همه خا ...

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"
برو تنقلاتت رو بخور اقای جوانمرد اصلا فکر نمبکردم همچین ادمی باشی بتوچه میای نظر میدی بین این همه خا ...

عه وا به اون چه کاری داری خب طفلک محترمانه یه نظری داد دیگه

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
حالا ماها شدیم خاله زنک؟😅😅😅😅😅😅

خخخخخ! خودمم هستم تازه!😁

دیگه قبول کنیم یه خانم دکتر عکس حتی واقعی بچشو یا مثلا کیفی که واسه خودش یاهرکسی خریده اینجا نمیذاره که! 

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه تقصیم شده ، عقله!چون کسی اعتراض نداره که مال من کمه😎

هر کی دروغ میگه گزارش بزنید و خلاص خودتون آنقدر پیغام پسغام میزارید و پیگیر میشید طرف هم خوشش میاد

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋

انصافا اين كاربربا اين كه اقا هستن اما محترمن و تاحالا بي احترامي يا رفتار زشتي نداشتن پستشونم بي ادبي نبود 

١ درصد فك كنين سركاريه!
2706