834
648
برو تنقلاتت رو بخور اقای جوانمرد اصلا فکر نمبکردم همچین ادمی باشی بتوچه میای نظر میدی بین این همه خا ...

انصافا اين كاربربا اين كه اقا هستن اما محترمن و تاحالا بي احترامي يا رفتار زشتي نداشتن پستشونم بي ادبي نبود 

١ درصد فك كنين سركاريه!

امیدوارم خدا به همه ارزوهاشونو بده  تا ارانچه میگن حقیقت باشه مخالف دروغم به شدت  ولی ی ...

چه مهربون 

ماشاالله

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
771
چشم نی نی یار ٥٠

واي بخدا فكر كردم اين يه كاره ي ني ني سايت

خواستم نشان مخصوص حاكم بزرگ و دربيارم😂😂😂😂😂😂

پنجمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️
بابا بذارید راحت باشن. چیکار ب کار مشنگا دارید

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

857
برای اینکه زودباور زیاد  شده تو این سایت

به نظر من یه علت مهم تر داره وقتی لیست پربازدیدا وسیع تر شده و داغ ترین های دو روز گذشته و داغ ترین امروز رو اضافه کردن خیلیا توهمات و دروغا و فانتزی ها و کلا مشنگ بازیاشونو اینجا خالی می کنن که مطرح بشن مثلا

این همون موقع که گفت ۲۳ سالمه و دندانپزشکم و میرم اتاق عمل و ال و بل معلوم بود جفنگ میگه ولی از اون پرووهاش بود

زمان بیکرانه را تو با شمارگان عمر خود نسنج!.به پای او دمیست این درنگ درد و رنج
همونیه م پریروز یه تاپیک زد عکس کیف وکفش چرم گذاش گف واسه مادرشوهرم خریدم، اخه هفتصد تومن پول ارایشگ ...

حرفت جالب نبود همه ما که اینجاییم واسه خودمون شخصیت داریم تحصیل کردیم شغل داریم و گفتن خاله زنک خیلی زشته

زمان بیکرانه را تو با شمارگان عمر خود نسنج!.به پای او دمیست این درنگ درد و رنج
584
من که سرچ میکنم کاربر مونا۷۳ یکی میاد که شما میگید این اون کاربر نیست! مگه میشه دو نفر یه اسم داشته ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1681413/%d8%b4%d9%88%d9%87%d8%b1-%d8%b4%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%a8%da%86%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87?postId=55777414این لینک کاربریشه 

اصلاحسین جنس غمش فرق میکند...
انصافا اين كاربربا اين كه اقا هستن اما محترمن و تاحالا بي احترامي يا رفتار زشتي نداشتن پستشونم بي اد ...

لازم نکرده واسه من که ۶ساله اینجام تا حالا با هیچکس دعوام نشده مشخص کنید کی خوبه کی بده بهتون برنخورده میگه میام تنقلات میارم به ریشتون میخندم؟؟؟بازم بگید محترم.شوهر من اصلا نمیدونه نی نی سایت وجود داره.اینا که مرد نیستن هرمافرودیت کاذبن

بزرگترین راز خلقت این نیست که خدا چرا جهان را خلق کرده است،بلکه این است که چرا بی شعورها را این قدر گستاخ و منفور افریده است.😏
لازم نکرده واسه من که ۶ساله اینجام تا حالا با هیچکس دعوام نشده مشخص کنید کی خوبه کی بده بهتون برنخور ...

اولا اينكه عزيزم ٦ سال بودن اينجا افتخار نيست و سند ٦ دنگ اينجا به نامتون نيست من ذره اي نه بد حرف زدم نه توهيني به شما كردم ولي شما كلا انگار اعصابت خيلي خورده كه به همه ميپري منم اون پست جوانمردو نديدم پستي كه شما ريپلايش كردي و خوندم و همچين عبارتي نديدم  

١ درصد فك كنين سركاريه!
دیروز بهس گفتم شما ک دندانپزشکی۲۳سالته دوقلوهم داری انقد تحصیل کرده ای چرا غلط املایی داری گفت تا حا ...

😂😂اعصابت؟😂این مشکلی نیست ما 24ساعت موبایل دستمونه باز هم غلط املایی داریم ؟؟؟خوب اگه راست یا دروغ بگه مگه مشکلی برای کسی پیش میاد ؟؟؟   😂😂😂😂😂😂😂 

خیلی از دوستای من 73متولد و دندانپزشک هستند. در اطراف و اقوام هم پزشک و دندانپزشک زیاد داریم. اما هیچ کدوم نمیان نی نی سایت برای اینکه فرصت اینکار رو ندارند. خانومهایی که شوهرشون پزشک هست هم من ندیدم بیان تو این سایت . چون بقدری تفریحات و سرگرمی مختلف دارند که وقت اومدن به این سایت رو ندارند. لذا چیزی که در مورد مونا عجیبه اینه که با وجود دوقلو داشتن و دندانپزشک بودن چه جوری فرصت حضور در این سایت رو داره . باید مدیریت زمان به ما یاد بده

832