2737
2734
عنوان

بازم استرس کیسه اب

142 بازدید | 15 پست

خانما سلام . الان هفته ۲۵ هستم دو روزه مدام حس خیسی واژن دارم. امروز از بیرون که برگشتم لباس زیرم نمناک بود اما ترشحی نبود. هر چی هم چک میکنم وقتی حس میکنم خیس شدم همونجوره. نمیدونم پاشم برم سونو. یا طبیعیه این حالت.  من میمیرم تا این بارداری تموم شه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه خدایی نکرده نشتی کیسه آب باشه با سونو مشخص نمیشه. باید بری بیمارستانت، اونجا ازت یه تست می گیرن(از واژن) که مشخص میشه از کیسه آبه یا نه. تستش هم راحته. من در طول بارداریم بیشتر از ۱۰ بار این تستو انجام دادم

2731
2738

اه

فوبياي من تو بارداري😂😂😂

نترس بابا كيسه آب كه پاره شه كلا خيس ميشي سوراخم كه بشه مثه سماور چكه ميكنه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اه فوبياي من تو بارداري😂😂😂 نترس بابا كيسه آب كه پاره شه كلا خيس ميشي سوراخم كه بشه مثه سماور چك ...

نه من تو خونه ببخشید لباس زیر هم نمیپوشم ولی در حدی احساس خیسی واژنه اینکه اب بچکه یا روی رونم سرازیر بشه نیست اصلا. ولی روی لباس زیر بعضی وقتا لک بی رنگ میبینم که خشکم بشه میره

یه نواربهداشتی کلفت بزار و فعالیت عادی داشته باش.بعد یکی دو ساعت لایه داخلی نوار رو چک کن ببین خیسه ...

یعنی بازش کنم نوارو؟ ازین مشبکا دارم میشه با اونا؟

نه من تو خونه ببخشید لباس زیر هم نمیپوشم ولی در حدی احساس خیسی واژنه اینکه اب بچکه یا روی رونم سرازی ...

ترشح نگران نباش منم اينجوري بودم

شايد باورت نشه اما يه شب چنان لباسم خيس شد كه سريع رفتيم اورژانس ولي خداروشكر گفت مشكلي نيس

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

شاید عرق میکنی منم همش لباس زیرم نمناکه همشم توهم کیسه ابو دارم😱😱مخصوصا که ترشحات آبکی دارم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2706