2733
2734
عنوان

تبریک عید به ....

240 بازدید | 14 پست

به شخصی که  تا عید یه هفته از فوت عموش میگذره و عزاداره

تبریک گفتن عید کار زشتیه؟ تبریک جزیی 

مثلا عیدت مبارک عزیزم ایشالا بعد ازین همیشه به شادی و سلامتی باشه ...

یا فقط بگم ایشالا بعد ازین شادی و سلامتی باشه و ...

یا اصلا هیچیه هیچی نگم؟

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

نمیدونم 

دوست منم یه هفتس داداشش مرده نمیدونم چی بگم ولی اون پیشاپیش تبریک گفت

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم  دوست منم یه هفتس داداشش مرده نمیدونم چی بگم ولی اون پیشاپیش تبریک گفت

خودش؟؟!! چه عجیب

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
نمیخواد تبریک بگی  بگو ان شاءالله سال جدید سال خوبی برات باشه

جمله بندیشو یکم میتونی بگی 

مثلا : عزیزم انشالله سال خوبی داشته باشین و بعد ازین براتون فقط سلامتی و شادی باشه... خوبه؟

2738
هيچي نگو يه ذره هم حالت ناراحت بگير  سلام و احوال پرسي كمي ناراحت كمي هم سكوت بذار خودش تبر ...

زنگ نمیزنم اخه 

پیام میدم

بگو امدوارم سال جدید براتون سلامتی و آرامش به همراه داشته باشه 

عالیه مرسی عزیزم

جمله بندیشو یکم میتونی بگی  مثلا : عزیزم انشالله سال خوبی داشته باشین و بعد ازین براتون فقط سل ...

اره خوبه عزیزم

میتونی برای عموش هم طلب امرزش کنی مثلا اخرش بگی

بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
2706