2737
2734

سلام.من قراره تاچندروزدیگه گازرومیزی بخرم.دیروز یه مدل آلتون دیدم نمیدونم کیفیتت این مارک خوبه یانه؟راستی درسته که دسته هاش خیلی داغ میشن وکارکردن باهاش سخته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه سال اخوان دارم کاملا راضیم

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
2728
من دارم ولی مارک آلتون نیست  اگه مهمون داشته باشم شعله هاش زیاد روشن باشه آره خیلیییی داغ میکنه

فرقی نمکنه کجاباشن دسته ها؟اونهایی که یه طرف مثلا سمت راستن هم همینطوری داغ میشن؟راستی شعله اش خوبه؟کم نیست؟

2738

منم IZATECHدارم خیلی خوبه.منظور از دسته هاش همون پیچ های شعله هاش هست؟برا من از این گاز شیشه ایها هست خیلی خوبه.فقط برا پاک کردن گاز یکم مشکل دارم.آخه موج میندازه.

خدایا بزرگیت رو شکر.هدیه ای که دادی رو خیلی زود ازم پس گرفتیش.بازم ممنون هستم که برا یه مدت کوتاه حس مادری رو بهم داری.منتظر معجزه دوباره هستم.😭میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😍
2706