موضوع بحث

خصوصیات خوب و بد کاربران😯😯😯

5374 بازدید | 664 پست

بیایین نظرتونو در مورد کاربرا بگین 😃😃😃😃

منم بگین خوشحال میشم 😅😅😅😅

وقتی در کنارم نیستی گویی گمشده ایی دارم که چون سرگردانان پیاپی درجستویش هستم گمشده ایی دوست داشتنی و عزیز دلخوشی همیشگی روزهای سختم شادی بخش قلب خسته ام تو بهترین هدیه ی خداوند به من هستی پسرم❤❤👶👶👶

من لطفا😀

😆انگشتت رو بزن ببین داخل این تاپیک چه خبره 💖 این که من الان دارم اخبار آلمانی گوش میدم😌😎معنیش این نیست که آلمانی بلدم😆😐معنیش اینه که کنترل در فاصله دو متری از من قرار داره😭🤕😂😆 
من لطفا😆

بادانا 

ی خانم با قد متوسط خیلیییییی مهربون عشق رفیق و یکمم شوخ 

وقتی در کنارم نیستی گویی گمشده ایی دارم که چون سرگردانان پیاپی درجستویش هستم گمشده ایی دوست داشتنی و عزیز دلخوشی همیشگی روزهای سختم شادی بخش قلب خسته ام تو بهترین هدیه ی خداوند به من هستی پسرم❤❤👶👶👶

منم بگید ای ام ظرفیت🤣

ب توام میاد دخمل نازی باشی 

یکمم بی احساس ولی دلت پاکه

بدشونو ک نمیشه گفت چون هم بحث میشه هم خودشون نیستن اجحاف میشه بهشون

خوبیم ک ندارن😆😆😆

پس سکوت میکنم😁😁😁

اگه مخالف نظرم هستید محترمانه بگید. شعور محترمانه حرف زدن رو ندارید لطفا ریپلای نکنید

قبلا یکی مشابه این تاپیکو زده بود شاید 6 ماه پیش.اخرش به دعوابین کاربرا وتذکر گرفتن از استارتر ختم شد.بازم خوددانی

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ لا یَنْفَعُ مالٌ وَلابَنُونَ اِلاّ مَنْ اَتَى اللَّهَ بِقَلْبٍ سَلیمٍ خدایا از تو امان خواهم در آن روزى که سود ندهد کسى را نه مال و نه فرزندان مگر آن کس که دلى پاک به نزد خدا آورد   وَاَسْئَلُکَ الاَْمانَ یَوْمَ یَعَضُّ الظّالِمُ عَلى یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتِنىِ اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً واز تو امان خواهم در آن روزى که بگزد شخص ستمکار هر دو دست خود را و گوید اى کاش گرفته بودم با پیامبر راهى
من که قلمبه خوبیهام😎😎😎😎

یکم خشنی 😟😟😟😟عکستو دیدم