2733
2734
عنوان

از شوهرم دلگیرم

224 بازدید | 6 پست

در کل از شوهرم راضیم. مرد خوبیه. خیلی هوای منو داره. خیلی دوسم داره.هیچی برام کم نمیزاره. خودمم خوبم براش. همیشه کلی ازم تعریف میکنه. ولی دیروز یه چیزی خیلی آزارم داد. رفته بودیم خرید. یه خانمه رو دیدم جذاب بود.چشماش رنگی بود با اینکه چادری بود ولی خودشو کلی بزک کرده بود. من داشتم چادر میخریدم چادرو سر کرده بودم جلو شوهرم وایساده بودم ولی شوهرم دو، سه دفعه حواسش رفت به اون زنه به جای اینکه منو نگاه کنه. راستش خیلی دلم گرفت. خیلی ناراحت شدم. تا آخر شب دمغ بودم. هرچی ازم پرسید چته نتونستم بهش چیزی بگم.امروزم از فکرش درنمیام. اصلا انگار انرژی ندارم‌. نمیدونم چمه. از این ناراحتم که همیشه کلللی ازم تعریف میکنه میگه تو همه چیت واس من کامله! خیلیم مرد خوبیه.ازش انتظار نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ما زنا خودمون يهو ميبيني يه زن ميبينيم اونجوريه يك لحظه چشممون ميفته بهش . به دلت بد راه نده ادميزاده ديگه 

مرد شما هم اونقدر خوبه بد عادت شدي برا همون 

به روت نيار عزيزم 

خودت نگا نميكني به زنگ خوش اب و رنگ؟ بيچاره نا خواسته ديده حتما

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2731
خوب ما زنا خودمون يهو ميبيني يه زن ميبينيم اونجوريه يك لحظه چشممون ميفته بهش . به دلت بد راه نده ادم ...

آخه دو سه بار چشمش برگشت سمت اون. نمیتونم بگم یه لحظه شمش افتاده. اون که برا همه پیش میاد

باشه خوب مرده ديگه ميشه.نميدونم چرا ما زنا خوبياي مردارو نميبينيم يا زياد جلوه نميديم خودمم ميگم ها

اماااااا خدايي نكرده يك لحظه مرد پا شو كچ بزاره يك عمر خود خوري ميكنيم

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.