2737
2734
عنوان

واي بچه ها كمك

203 بازدید | 12 پست

اومدم دستشويي رو با جرم گير بشورم ميخواستم سفيد شه ي قسمت رو كوچولو وايتكس زدم 

افتادم به سرفه و سوزش ريه نيم ساعته پيش هنوز خوب خوب نشده 

چشام تار شده بود 

شوهرم بفهمه ميكشتم 

واي امروز زود بياد 

چيكار كنم 

بهم گفته بود نكن 

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
سریع اب بگیر درو پنجرخ رو وا کن  ی اسپند دود کن باشد ک رستگار شوی

باز كردم سرفه م رو چكار كنم

به زور شستم توالت رو 

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

درو پنجره رو باز کن...تا میتونی شیر بخور...تخمه به بخور گلوت نسوزه...

اخه وایتکس و با جوهر نمک قاطی نمیکنن.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
در و پنجره را باز کن.وایتکس بی بو بگیر واسه شست شو.شیر بخور گلوت یه کم بهتر میشه.در دسشویی را ببند و ...

لعنتي خير سرم بي بو بود مشكل ريه دارم آخه 

شير نداريم ماست بخورم ؟

2738
لعنتي خير سرم بي بو بود مشكل ريه دارم آخه  شير نداريم ماست بخورم ؟

منم مشکل ریه دارم.بی بو استفاده میکنم با اب سرد میشورم عطر دار هم نباشه کلا بی بو. و هواکش و روشن میکنم.دو تا شوینده را هیچ وقت با هم قاطی نکن.اب جوش بخور .برو کنار پنجره که از بو ها دور باشی.و نفس عمیق بکش کنار پنجره.

ممنونم بچه ها بهترم الان