2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سولاردوم مدل توکار نداره برا همین من نگرفتم؛ اگه توکار میخواین بوش بگیر. یا البا(برند ایتالیاییه یه مقدار گرونه به نسبت ولی میارزه)

اگه رومیزی میخوای تو سولاردوم شک نکن اصلا! قابل مقایسه هم نیس حتی

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2738
توکار یعنی داخله کابینت باشه منظورتونه؟

آره گلم. سولاردامو اگه بذاری داخل جایی که تعبیه شده جلوه ی زیبایی تو آشپزخونه نداره

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
سولاردم بهتره تو ایران فقط مارک ال جی  هست

نه سامسونگ هم هست

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
آره گلم. سولاردامو اگه بذاری داخل جایی که تعبیه شده جلوه ی زیبایی تو آشپزخونه نداره

آها متوجه شدم نه فک نکنم داخل کابینت بزارم البته اگه بریم خونه خودمون شاید بزارم اگه بخوام بزارم مارک البا یا بوش بخرم؟

راضی هستید؟

من ال جى دارم راضيم ولى سامسونگشم ديدم

تو خريد سولاردام شك نكن

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706