2733
2734
عنوان

میشه بیاین...😘

138 بازدید | 21 پست

سلام عشقولیا.. 😍من تازه عضو شدم.. 😊به کمکتون نیاز دارم.. 😌من پنج ماهه باردارم.. 👸 همسرم به خواهرش گفته واسه دخترمون دنبال اسم بگرده.. من بهش میگم چرا به خواهرت گفتی خودمون دوتایی دنبال اسم میگردیم.. برگشته بهم میگه تو با خواهرم مشکل داری که این حرفو میزنی ..حالا خواهرش دوسال ازم بزرگتره هر چند وقت یه بار میاد خونمون دو هفته میمونه منم عین یه مهمون خاص ازش پزیرایی میکنم.. بعدش بهم گفته که هر اسمی که خواهرم بگه... من منتظرم خواهرم اسم انتخاب کنه.. تو هم میتونی دنبال اسم بگردی.. منم حرفی نزدم.. حالا هم نمیدونم باید چه رفتاری باهاش بکنم..؟؟ 

بگو خدا گفته از وظایف پدرومادر انتخاب اسم نیکو برای فرزنده

جایی نیومده از وظایف عمه😒

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو خدا گفته از وظایف پدرومادر انتخاب اسم نیکو برای فرزنده جایی نیومده از وظایف عمه😒

امضات😍😍 ماشالله چه انرژی 😍

ان  شاءالله همیشه خوشحال باشی😘😘👑

روی سنگ قبرم بنویسید این اولین  باری نبود که مرد  

وای من بعضی وقتا شوهرم میگه اسم بچمونو چی بزاریم حرصم میگیره میگم فقط خودم انتخاب میکنم حالا تو میگه عمش انتخاب کنه اینقد ریلکسی 🤐🤐🤐 بگو نه ماه من حملش میکنم دردش برا من منم حقمه اسمشو بزارم عمش برا بچه خودش اسم بزاره

تو قرن ۲۱، عمه واسه بچه آدم دنبال اسم بگرده؟! شرمنده میگما ولی چه مزخرفاتی واقعا! مگه زبونم لال شما و همسرتون عقب مونده ای چیزی هستین که نتونین برا بچه خودتون اسم انتخاب کنین؟!

شوهر من بود میزدم تو دهنش  

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
2738
امضات😍😍 ماشالله چه انرژی 😍 ان  شاءالله همیشه خوشحال باشی😘😘👑

قربان شما بانو💝😌

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

9 ماه تو شکم تو 😑فامیلیش فامیل پدرش 😊انتخاب اسمشم واسه عمش 😏چی میمونه واسه شما پس 🤔🤔

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
2706