2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه ربطی زایمان به جفت داره؟

جفت که قدامی باشه جلو دهانه رحمو میگیره و بچه بیرون نمیاد باید سز بشی گلم منم اگر جفتم نره بالا سزارینم  

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
2738
جفت که قدامی باشه جلو دهانه رحمو میگیره و بچه بیرون نمیاد باید سز بشی گلم منم اگر جفتم نره بالا سزار ...

عزيزم من جفت قدامي دارم و قراره طبيعي زايمان كنم

جفت سرراهي مشكل سازه نه قدامي

خداجون کمکم کن بتونم این کوچولو رو اون جوری که تو دوست داری بار بیارم😘😘😘
عزيزم من جفت قدامي دارم و قراره طبيعي زايمان كنم جفت سرراهي مشكل سازه نه قدامي

نمیدونم دکتر به من گف چون جفتت مارژیناله.امکان داره سز باشی.

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.

اصلا ربطی به جفت نداره نوع زایمان با قدامی هم میشه طبیعی آورد جفت خلفی پشت جنین قرار میگیره جفت قدامی جلو جنین بخاطر همین تکونای جنین تو جفت قدامی دیر احساس میشه چون بین بچه و پوست شکم قرار دارع

فرشته ها باهم می آیند...😍😍خدایا شکرت...

اون مدل جفتی که مانع زایمان طبیعی می شه جفت سرراهی هست وگرنه نه جفت خلفی نه قدامی هیچ کدوم مانع زایمان طبیعی نمی شن و یه مورد دیگه هم که باعث سز می شه بریج بودن بچه هست و اینکه لگن مادر کوچک باشه و بچه برای زایمان وارد لگن نشه که در این صورت هم سز انجام می شه

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹 دوستای گلم   میشه برای به سلامت دنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستین؟   ممنونم    
نمیدونم دکتر به من گف چون جفتت مارژیناله.امکان داره سز باشی.

بله مارژينال يعني پايينه تا حدي

منم مارژينال و قدامي بودم

كه الحمدلله رفت بالا و مشكل ساز نشد

خداجون کمکم کن بتونم این کوچولو رو اون جوری که تو دوست داری بار بیارم😘😘😘