2737
2734
عنوان

پیانو

8848 بازدید | 47 پست

تو رنج قیمت ۷-۸ تومن پیانو دیجیتال کدوم برند بهتره؟

سمیک؛ رولند؛ کروزویل؛یاماها

یاماها خودم گیتارشو دارم استادم پیشنهادش کرده بود بهم؛ ولی حس میکنم هافنر بهتر بود صداش.

حالا اگه کسی پیانیسته یا آشنایی داره ممنونشم راهنماییم کنه.

و این که میگن تا ۵-۶ سال به حدی آدم نمیرسه که حرفه ای بشه و فرق بین اکوستیک و دیجیتالو تشخیص بده؛ پس توجیح اقتصادی نداره ۲۰ تومن پول بدم؛ از یه طرف دیگه ایران قیمتا رو هوان...الان نخرم؛ ۵ سال دیگه باید ۱۰۰ تومن بخرم 😐 پس اگه تو آکوستیکم تجربه دارید ممنونتونم راهنماییم کنید

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنرمند تو سایت نیس؟ 🤔

هنرمند هستم 

به پیانو هم علاقه دارم 

ولی تا حالا دستم به کلیدای صفحشم نخورده😂

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2728

استادت بهت پیشنهاد نداده؟

به من مدل و مارک رو پیشنهاد داد خریدم

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

ببخش ثمین میتونم بپرسم چی شد ؟ کارت با همسر سابقت به کجا کشید؟شنیدم باهاش قرار گذاشتی.

دوست داشتی جواب بده

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

منم برای دخترم باید بخرم بعد عید نتیجه گرفتی بمنم بگو 

فقط میدونم یکی از دوستای من که حرفه ایه هر دو تا رو داره با اکوستیک روزها کار میکنه تا صدای واقعی رو بشنوه و دیجیتال برای شبهاست که همسایه ها اذیت نشن 

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
2738

سلام...بهتره پيانو اكوستيك دست دوم بخرين...يه سالمش رو پيدا كنيد..از الان با پيانوي اكوستيك كار كنيد براي گوش و دستاتون خيلي بهتره...در ضمن مطمئن باشين قيمت پيانوي اكوستيك روز به روز بيشتر هم ميشه...و ضرر نميكنين..من خودم ياماها دارم و خيلي راضي ام..اگر شماره پيانو فروش دست دوم خواستين من بهتون بدم..كارش درسته

ببخش ثمین میتونم بپرسم چی شد ؟ کارت به همسر سابقت به کجا کشید؟ دوست داشتی جواب بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1678976/ثمینمذکر-مثیبتی-کنم-و-ماجرا-رو-تموم-کنم

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
استادت بهت پیشنهاد نداده؟ به من مدل و مارک رو پیشنهاد داد خریدم

به من این چهار تارو گفته. چه مارک و مدلی به تو گفتن؟

یاماها Ydp143 به من گفت این مدل رو بخر من هم خریدم

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
منم برای دخترم باید بخرم بعد عید نتیجه گرفتی بمنم بگو  فقط میدونم یکی از دوستای من که حرفه ...

تو این چهارتایی که گفتم موندم؛ بیشترم نظر فروشنده ها رو کروزویله؛ ولی نسبت به قیمتش امکاناتش کمه...سمیک کره ایه ولی میگن دیچیتالش تاپ بازار نیست؛ یاماها این وسط خنثیست؛ از هرکی میپرسم یاماها چطور؛ میگه اونم برند خیلی خوبیه 😂

رولندم کمه تو مشهد فقط تو جام جم دیدم

2706