2737
2734
عنوان

شوهر پولدار و بداخلاق نمیخوام ! 😈😈😈😈

| مشاهده متن کامل بحث + 8612 بازدید | 245 پست
جدی میگی ؟ پس برم خدامو شکر کنم ؟ مرسی ،

منظورم بد اخلاق و پول دار بود ...آره برو خداروشکر کن  و کم کم کنار بیا به نظر من پول خیلی مهمه😒

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا شوهر منم همین حدوداس درامدش اما اصلاااا فکر نمیکنم پولداره!

کلی هم ناراحتم واحساس فقر دارم!

چه جوری همسرت رو پولدار میدونی؟!😳

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731
2738
شماهم به نظرتون فقط پول مهمه ؟ البته شوهرم دست بزن نداره ، امایهو سر یه چیزی عصبی میشه ،داد وبیداد ...

نه اصلا من همزمان هم خواستگار پولدار داشتم البته احلاقش را خبر ندارشتما  هم یه عاشق خیلی خوش اخلاق که دومی را انتخاب کردم اوایلش بی پولی سخت بود ولی اونم جور شد حالا خداروشکر دستمون به دهنمون میرسه ولی اگه اخلاق نباشه خوشی هم نیست 

پدرم بداخلاق هست پس درکت میکنم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

الان شما بخاطر زایمان  و ورود یک عضو جدید به خانواده یکم حساسی 

همه آقایون هم بعد پدر شدن تا پذیرش کامل بچه یک مقدار اخلاقشون عوض میشه 

صبور باش 

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
یعنی اخلاق وشخصیت مهم نیست ؟.؟ فقط پول ومدرک شوهر مهمه ؟

ن پول ک خوشبختی نمیاره دوستم

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘
2706