2410
2553

سلام من ٢٥ سالمه مي خوام شروع كنم واسه خوندن ليسانس معماري دارم،مي خوام اگر سراسري قبول نشدم ببينم برم پرديس خودگران ولي نميدونم شرايطش چجوري،كسي هست راهنماييم كنه؟

همه ى زندگيم دخترم آيما❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول رتبه کنکورت باید تا حد قبولی مصاحبه پردیس باشه

بعد میری مصاحبه (وضعیت مالی خانواده ات تو قبولی خیلی تاثیر داره، رتبه کنکور، تسلط به زبان و... هم بگی نگی مهمه)

بعد اگه تو مصاحبه هم قبول شدی میشی دانشجوی پزشکی

شهریه هاشون تو دانشگاه های مختلف فرق میکنه

اما همه جا از دانشگاه ازاد بیشتره

بالای ترمی ۱۵ تومن در نظر بگیر شما

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

اگه از لحاظ مالی مشکل نداری بسم الله 😊

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
هزینه اش زیاده ترمی حدودا ۱۲میلیون فک کنم

سالی ۱۲؟!

دانشگاه ازاد هم انقدر ارزون نیس

باز بگیم ترمی ۱۲، یه چیزی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2714

حدودا تا رتبه 5_6 هزار منطقه 2 میگیره

البته رتبه ها هرسال کمی تغییر میکنه

شهریه اش هم بستگی به دانشگاه داره. بعضی از دانشگاهها حدودا ترمی 8_9 تومن. بعضیا مثل شهید بهشتی 10-11 تومن

انتقالی نمیدن

شهریه هم به صورت سالانه میگیرن. یعنی شما باید شهریور شهریه ترم مهر و بهمن رو یکجا واریز کنی

گروه قرمز❤️ وزن 
2706