2737
2734
سرکه ی سیب اصل گیر بیار و تا یک الی دوماه تا هروقت جوشات کامل رفتن ادامه بده...معجزشو میبینی

به صورت میزنن یا میخورن؟🤔 

من دارم اصلشو و برای لاغری و چربی سوزی میخورمش 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عشقم واسه توام مبارکه

فدات عزیزم من اب نمک زدم امیدوارم جوش نزنم

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘
2731
سرکه ی سیب اصل گیر بیار و تا یک الی دوماه تا هروقت جوشات کامل رفتن ادامه بده...معجزشو میبینی

سرکه سیب بخری بزنی ب صورت کاسه جوش؟

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘
2738
یکی از دوستا

دختره خودتی؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

این کیه ی چندتا فیلم دارم اینو چندتا پسرمسخره بازی دراوردن

2706