2737
2734
عنوان

حقایق تلخ از حیوانات خیابانی

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 33 پست
وای حالم بدشد.منم ی فیلمی دیدم دونفری سگو محکم پرت میکردن میخورد درودیوار.تا یکماه واقعا حالم خراب ب ...

حامیا بدجور پیگیر میشن یه اقایی شبا میرفت گربه های پارک ساعی رو میگرفت میکرد تو گونی بدنشونو زخم میکرد که خونی بشه بعد میفروخت به یه نفر پولدار اونم گربه هارو مینداخت برا مار پیتونش 

اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان میزنم بی محابا

من به شدت فوبیاگربه دارم ولی براشون غذا میزارم به شوهرم میگم بهشون بده دلم نمیاد اذیتشون کنم بااینکه توبارداریم خیلی منو ترسوندن طوری که گریه میکرد و جیغ میزدم😣  خیلی وقتا سگهایی که ولگردن توخیابون ببینم  براشون سوسیس میخرم ازاوناهم میترسم 😁ولی دل ندارم ببینم گرسنه ان

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اخه من تو ماشین بودم نمیتونستم پیاده شم تنها نبودم 😔

در کل میدونم اگه شرایط باشه حتما کمک میکنی بهش همین که بی تفاوت نبودی خودش یه دنیاس,ادم اگه میخواد دل نسوزونه لااقل اذیتم نکنه ,بخدا انقدر دیدم این توله سگای کوچولو که گوش ها و دم رو بریدن و خونین ول میکنن ,یکی نیس بگه ادم حسابی خیرت نمیرسه اسیب زدنت چیه

در کل میدونم اگه شرایط باشه حتما کمک میکنی بهش همین که بی تفاوت نبودی خودش یه دنیاس,ادم اگه میخواد د ...

چرا اینطوری میکنن اخه چرا بریدن گوش یا دم ... منظورت از این توله سگای زینتی رو میکی ک تو خونه ها نگه میدارن؟

2738

وای که هیچ وقت اون صحنه گریه ی سگی که نجات پیداکرده بود از فکرم نمیره...خیلی مظلومن

اصلا تو ترکیه به قدری حیوان دوستن که ادم کیف میکنه ,گربه ها تو مساجد رفت و امد میکنن به هیچ وجه هم خراب کاری نمیکنن,چقدر تو زمستون هوای سگ هارو دارن ,اونوقت تو ایران به بچه ادم رحم نمیکنن چ برسه ب حیوانات

چرا اینطوری میکنن اخه چرا بریدن گوش یا دم ... منظورت از این توله سگای زینتی رو میکی ک تو خونه ها نگه ...

نه ادما قدر چیزی که بهش پول بدن رو میدونن اما این خیابونیارو نه ,انگاری اونا ارث باباشونو خوردن

من یک گربه دارم که از یک ماهگی پیشمه و نجاتش دادم از مرگ . عاشقشم.  وقتی این مطالب رو میخونم حالم خیلی بد میشه.  تجاوز و کتک و ....غیرقابل هضمه و نمیفهمم چطور یک انسان میتونه به همچین موجودی تبدیل بشه که به گربه و سگ رحم نکنه 

مدتی هم تو گروهای حمایتی بودم اما اعصابم نکشید و اومدم بیرون. خدا کمک کنه از این بدفرهنگی خارج بشیم

من خودم   فوبیای گربه  دارم   در حد مرگ  میترسم از گربه  ولی  اصلا  نمیتونم  فکرشم بکنم  بخوام  اذیتشون کنم    چقدر  دلم  گرفت  خدا لعنت کنه  این آدمای  بی رحمو

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

من حدود ۲۰تا گربه حمایتی  دارم

وقتی زخمی و بشدت مریض بودن پیداشون کردم مراقبشون بودم و الان که خوب شدن تو حیاط خونه بابام برا خودشون میکردن میرن میان

بهشون سنکدون مرغ میدم یا جگر‌سفسد پخته

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع

توی خونه هم دو تا کربه دارم

یکی‌ حمایتیه و سیاهه و از دست یه عده که میخاستن بکشنش نجاتش دادم و دندوناشو شکسته بودن و انقد کتک خورده بود دیافراگمش پاره شده بود

الان دقیقا چسبیده به پام خابیده

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
2706