2733
2739
عنوان

درد تخمداندر ماه اول بارداري

233 بازدید | 19 پست

سلام خانمها.

من هفته ٥ بارداري هستم ،درد زياد دارم،اما از ديروز تا حالا تخمدان سمت چپ من داره تير ميكشه،البته من هميشه اين درد رو داشتم و همه چيز هميشه طبيعي بوده و دكترا چيزي نفهميدم..اما اين درد ديروز تا حالا امانم رو بريده مخصوصا وقتي ميشينم انگار سوزن ميزنن زير دلم دردش اينجوري است ،ي كم ديروز لك قهو هاي روشن هم داشتم در حد دستمال كشيدن..در ضمن من ايران نيستم كه دكتر بخوام برم ..ميشه كسايي كه اين تجربه رو دارن بگن طبيعي هست يا نه ؟؟من بعد از ٣ سال با iuiباردار شدم و موندن اين بچه واسم از هر چيز با ارزش تر هست😞♥️لطفا راهنمايي بفرماييد

خداي خوبم مثل هميشه فقط اميدم به تو هست ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مطمئنی تخمدانه؟اگر تخمدان باشه مهم نیست.ولی اگه درد مداوم و لک داری برو بیمارستان.سونو دادی؟ساک داخل ...

اره عزيزم درد تخمدان است ،اره ساك بارداري رو ٤ روز پيش ديدن أما جنين واسه دو هفته ديگه سونو داد

عزیزم من یه جاخوندم این درد مال بزرگ شدن سایز رحمه واسه قرار گرفتن نی نی نگران نباش منم داشتم

واقعا اين درد رو داشتي؟؟مرتب و اينجوري پشت سر همه ؟

منم هفته پنج هستم درد دارم گاهی وقتا زیاد میشه

اخ مثل مني شما پي اول راه با كلي استرس😂😂فقط اينكه شما دكتراي خوب داريد من توي انگليس دكتر خوب ندارم

2738
اخ مثل مني شما پي اول راه با كلي استرس😂😂فقط اينكه شما دكتراي خوب داريد من توي انگليس دكتر خوب ندار ...

راستی منم این درد و داشتم دو تا از دوستامم داشتن هرسه مونم دختر داریم. و سالم

راستی منم این درد و داشتم دو تا از دوستامم داشتن هرسه مونم دختر داریم. و سالم

واي خدا بچه سالم باشه به قول شوهرم دختر باشه😂😂♥️♥️

اره عزيزم درد تخمدان است ،اره ساك بارداري رو ٤ روز پيش ديدن أما جنين واسه دو هفته ديگه سونو داد

خوب پس جای نگرانی نیست.درد تخمدانم احتمالا به خاطر تحریک زیاد تخمدانه.منم اوایل داشتم البته زیاد شدید نبود و دکتر میگفت مهم نیست

مگه انگلیس دکتر خوب نداره!!!؟؟؟؟

نه واقعا ي مشت نفهم هستن بهشون ميگن دكتر..من بودم مردم انگليس اينقدر نفهم هستن چرا كشورشون اول هست اما مردم ايران با اين همه ثروت و دانايي و فضل كشورمون اخر..البته بخاطر دولت مرداي بي لياقتمون هست..اما دولت انگليس جونش رو واسه مردمش ميده

2706