2703
2553
عنوان

سزارین اسپینال

1505 بازدید | 13 پست
مامان هایی که سزارین اسپینال شدید راضی بودید .شنبه زایمان دارم اصفهانم بیمارستان سینا نمی دونم بیهوشی کامل بشم یا بیحسی راهنماییم کنید ممنونم
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری
من که بی حی بودم وبسیارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر راضی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
حداقل تا 5/6 ساعت بعداز عملم اصلا دردی نداشتم خیلی خوب بودش سردرد و کمرددرم نشدم

قبلا بیهوشی گرفته بودن فاجعه بودش
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اسپاینال همون اپیدوارل فرقی نداره

نه من 9 صبح عمل کردم ساعت 1/2 شب دردم شروع شد که بهم مسکن زدن وشیاف ضد درد
البته بستگی به دکتری که امپول رو تو کمرم میزنه داره هااااااااااااااا برای من اصلااااااااااااااااااااا درد نداشت
2714
ریسک نکن,من اسپاینال بودم,پدرم تا هفت روز بعدش از سردرد در اومد,طوریکه حتی نمیتونستم موهامو شونه کنم یا بشینم به بچم شیر بدم,بدن با بدن فرق میکنه احتمال داره یکی واسش این عوارض پیش بیاد یا نیاد,به دکتر و بیمارستان هم نیس,شانسه,بعدا نگی نگفتیا.
‎ ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــــــــــــــﯽ؟ ﺗﻨﻬﺎﯾــــــــــــــــــﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍطــــــــــــــــﺮﺍﻓﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴــــــــــــــــــﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺒﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣـــــــــــــــــﯽ ﮔﻮﺷﻪ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣـــــــــــــــﺮﻑ ﻧﺰﻧﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــﯽ ﯾﻌﻨﯽ "ﻫﯿﭽﮑﺲ" ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ حالت بده...!
ریسک نکن,من اسپاینال بودم,پدرم تا هفت روز بعدش از سردرد در اومد,طوریکه حتی نمیتونستم موهامو شونه کنم یا بشینم به بچم شیر بدم,بدن با بدن فرق میکنه احتمال داره یکی واسش این عوارض پیش بیاد یا نیاد,به دکتر و بیمارستان هم نیس,شانسه,بعدا نگی نگفتیا.
‎ ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــــــــــــــﯽ؟ ﺗﻨﻬﺎﯾــــــــــــــــــﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍطــــــــــــــــﺮﺍﻓﺖ ﻧﺒﺎﺷﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴــــــــــــــــــﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺒﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺩﻣـــــــــــــــــﯽ ﮔﻮﺷﻪ ﮔﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ﺣـــــــــــــــﺮﻑ ﻧﺰﻧﻪ! ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــــــــــــــــﻪ ﺑﺎﺷﻪ! ﺗﻨﻬﺎﯾـــــــــــــــﯽ ﯾﻌﻨﯽ "ﻫﯿﭽﮑﺲ" ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻪ حالت بده...!
رها جون اسپاینال همون اپیدورال نیست. اسپاینال رو در جایی‌ میزنن که نخاع وجود داره هنوز اپیدرال رو دقیقا جایی‌ میزنن که نخاع تموم شده برا همین خطرات اپیدرال کمتر هستش ولی‌ برای سزارین اسپاینال می‌کنن اپیدرال برای زایمان طبیعی هستش.
من خارج از ایران سزارین شدم اسپاینال بعدش نه بهم گفتن سرم رو تکون ندم نه گفتن بالش نظر سر درد و کمر درد هم نداشتم از زن عموم که نرس بیهوشی هستش تو ایران پرسیدم گفت چون ما امکاناتمون تو ایران ضعیف هست ممکنه موقع اسپاینال مقداری آب نخاع خارج شه که این مشکلات رو ایجاد میکنه خارج از ایران به خاطر امکانات قویشون این اتفاق‌ها نمیفته در ضمن به همین علت مشکلات دارویی و پزشکی‌ اصلا بیهوشی رو تو ایران توصیه نمیکرد میگفت خیلی‌‌ها زیر بیهوشی مشکل پیدا میکنند یا حتا می‌میرن.
من دو تا زایمان داشتم که سه تاشم بیهوشی کامل بودم بیمارستان کسری و دکتر بزرگ علوی که به هیچ عنوان بی حسی موضعی رو قبول نداشت چون من بهش گفتم نمی خواهم بی حسی موضعی بشم گفت من اصلا قبول ندارم خیالت راحت و پنج شش ساعت بعد هم که بهوش امدم مشکلی نداشتم و شب هنگام هم که درد داشتم شیاف دیکلوفناک و خونه هم بودم هر شب شیاف می زدم تا فرداشب ساپورت می کرد منو و همه کارام هم خودم انجام می دادم .