2733
2734
حالا که خوردی دیگه فکرشو نکن نوش جونت منم الان پا میشم میخورم  فقط اینکه الناز جون رژیم شیر اگ ...

رژیم شیر چطوریه؟ من رژیم تخم مرغ گرفتم روز اول ساعت ۵ عصر نشستم گریه کردم انقد بهم سخت گذشت😂😂😂😂

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
رژیم شیر چطوریه؟ من رژیم تخم مرغ گرفتم روز اول ساعت ۵ عصر نشستم گریه کردم انقد بهم سخت گذشت😂😂😂😂

رژیم شیر اینجوریه که فقط پروتیین و فیبر مصرف میکنی شیر و ماهی و مرغ و تخم و چیزایی مثل کاهو و نخود فرنگی البته مرغ و ماهی بدون نون و بر نج و روغنا باید کبابی باشه ۳ روز یا نهایتا خیلی دووم آوردی ۵ روز بگیر خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم شیر اینجوریه که فقط پروتیین و فیبر مصرف میکنی شیر و ماهی و مرغ و تخم و چیزایی مثل کاهو و نخود ف ...

این خوبه ، قابل تحمله، مرسی عزیزم😘😘😘

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2728

عکسو دوباره بزارمنم ببینم

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2738

فروشگاه اینترنتی روز کالا 

عرضه انواع محصولات نظافتی و رفاهی 

دست خشک کن ،سشوار دیواری،مایع ریز اتوماتیک 

واکسر اتوماتیک 

انواع تی چرخشی و زمین شوی و شیشه شوی 

انواع سطل زباله صنعتی و خانگی و کابینتی و......

اینستاگرام ما :@ruzkala

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1679548/محصولات-نظافتی-و-بهداشتی-و-رفاهی-منزل-و-اداره

فروشگاه اینترنتی روز کالا ،ruzkala
2706