2737
2734
عنوان

بياين از مهموني امشب براتون بگم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 59954 بازدید | 386 پست

حالا خوبه فامیل نبود انقدر حرص خوردی نهایتش قطع رابطه می کنی تمام.

من تو بارداری فامیل شوهرمو دعوت کردم ویار داشتم شدید بعد از زایمان بچم دو هفته شد برادرشورام اومدن ایران بازم همه رو دعوت کردیم البته یک مدل غذا درست کردم کبابم از بیرون گرفتیم .بعدا فقط یک برادر شوهرم تهرانه اونم ما از وقتی خانمش باردارشد تا الان که بچش دو سالشه نرفتیم خونشون که به زحمت نیوفته با بچه داری و..

تا دو هفته پیش که من زنگ زدم به مناسب تولد بچش ما شام میایم خونتون .قرار بود کادو بدیم کیکم خودمون خریدیم بردیم ولی واقعا پشیمون شدم از رفتنم خیلی جاریم رفتارش زشت بود ما قبلش هیچ مشکلی نداشتیم ولی نمی دونم چش بود برادر شوهرمم همش نازشو می کشید ولی جاریم انگار نه انگار مهمون داره.شوهرمم عمرا با این رفتارا کوتاه بیاد یا بگه من دیگه رفت وامد نمی کنم می که ما بزرگتریم باید خودمونو به تغافل بزنیم رابطه فامیلی ارزشش بیشتره    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما اولین عید نامزدی رفتیم خونه عمه شوهرم ..جلومون چارتا میوه لک دارو داغون گذاشت،وضعشونم خوبه خیلی،بعد یهو مهمون اومد اونم پا شد از تو اشپزخونه یه ظرف جدا میوه های لوکس اورد گذاشت جلو اینا!منو میگی چشمهام گرد شده بود ،رفتیم بیرون اون قدر به عمش فحش دادم،دیگه هم خونش نرفتیم 

2728
بخدا حالم خيلي بد بود الان ميفهمم اون موقع مبخاستم شوهرمو بكشم سرش. دادميزدم ميگفت اين صدا رو از كجا ...

این وسط دلم خیلی برای شوهرت سوخت تو رو خدا دیگه دعواش نکن اون به اندازه کافی از خجالت آب شده دیگه بیشتر از این کشش نده خوردش نکن هرچی باشه از طرف اون طفلک بوده دیگه چقدر خجالت بکشه؟

بیشعوری بعضی آدما به بقیه ربطی نداره

کسی که فرهنگ اینو نداره مهمون حبیب خداس

غیر اجتماعیه خسیسه هرجی خست به همسرت چه ربطی داره؟

بنده ی خدا چون خونه دوستش بوده به اندازه کافی شرمنده شده از شرمندگیش نمیدونسته بمونه یا برگرده دیگه تو زندگیت کشش نده باهاشون قطع رابطه کن همون مردا باهم باشن بهتره

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
نه همون ادویه ها و فلفل سیاه و زعفران

مممنووون😍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
به شوهر بد بختت چه؟ اون خودش آسیب دیده ی اجتماعی شده از دیشب😠

😂😂😂😂😂😂😂

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
2738
من حدودا ۹ سالم بود رفتم خونه عمم سفره نهار رو کشیدن و منم نشستم سر سفره. مهمون داشتن. فامیل شوهر عم ...

برام اتفاق نیوفتاده ولی عمیقاااا حالِ اون لحظه ات رو درک کردم دلم شکست انگار واسه من این اتفاق افتاده شوهر عمه ات فامیلاش رو دیده بوده جوگیر شده بوده😥

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

بعضیا اینجورین

منم ی دوست صمیمی داشتم هر هفته میومد خونم کلی تحویلش میگرفتم چقدر پذیرایی میکردم ،از جاشم پا نمیشد کمک کنه

بعد که ما میخواستیم بریم خونشون میگفت نیستیم

ی موقعی هم اگه میرفتیم باورتون نمیشه تازه 10 شب میپرسید چی درست کنم

هروقتم مهمون داشت مریض بود ،مهمونا خودشون غذا درست میکردن

با همه ی مهموناش اینجور بود

بقیه اخلاقاش خوب بود این یکی خیلی بد بود

باهاش کم کم قطع رابطه کردم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

ی سالی هم هست جدا شده سر همین اخلاقش همسرش طلاقش داد

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
من حدودا ۹ سالم بود رفتم خونه عمم سفره نهار رو کشیدن و منم نشستم سر سفره. مهمون داشتن. فامیل شوهر عم ...

یه نفر برخوردی شبیه به این با ما کرد با مرگ خیلی سختی مرد.. خدا بیامرزدش

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

این طوری که معلومه خانومه دوس نداشته شما برید خونش و می خواسته حالیتون کنه.... زنگ هم اگه می زده شوهرش مجبورش می کرده... آخه شوهر منم همین جوره ... حتی مواقعی مریض بودم و مجبورم می کرد زنگ بزنم و مهمونداری کنم... اما من هیچ وقت جرات نداشتم به روی مهمون بیارم چون  خونمو می ریخت...

شما به این فکر کن که شاید شوهرش برای مهمونی کلی کتکش زده باشه.. کاش آبروشو نمی بردی.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
برام اتفاق نیوفتاده ولی عمیقاااا حالِ اون لحظه ات رو درک کردم دلم شکست انگار واسه من این اتفاق افتاد ...

آره واقعا. از چشمم افتاد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706