2733
2734
من قراره حدود یکماه دیگه توی این بیمارستان سزارین بشم. اما چون همراهم مامانم هست و متاسفانه کمی بیماره و توان رسیدگی به من رو نداره . نگرانم . میخواستم ببینم خودشون تا چه حد رسیدگی میکنن چه به مادر و چه به نوزاد؟
من از چند نفر شنیدم مثلا خالی کردن کیسه سوند و تعویض نوار و از این قبیل مسائل به عهده همراهه. میخواستم ببینم توی لاله هم اینطوریه؟
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
ممنون رژین جون. یکی از بچه ها توی یه تاپیک دیگه از بخش نوزادیش بد گفته بود نگران شدم.

رژین جون راستی من یه چیزه دیگه هم شنیدم اینکه بعد از سزارین شکم رو خیلی فشار میدن. زنداداش یکی از دوستام که اونجا عمل کرده بود میگفت دو سه بار اومدن شکمش رو فشار دادن. واسه شما هم اینطوری بود؟ آخه مثلا بیمارستان نجمیه که خواهر شوشو عمل کرده بود توی بی حسی فشار میدن که مریض اذیت نشه.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
کلاس شیردهی هم فکر کنم داره درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ظاهرا کسی تو این بیمارستان نی نی نیاورده. من هم میرم دوباره میام یه سری میزنم . امیدوارم کسی اومده باشه اینجا.
2728
سلام من هم دخترم هم پسرم رو لإله به دنیا آوردم...

عالیهههههههههههه
نگاه که هرزه باشد... حجاب هم که داشته باشی آنجور که می‌خواهد تو را تصور می‌کند... پس فکری به حال مغز‌های بیمار کنیم!!!

مجهزترین دستگاههای رسیدگی به نوزاد رو دور از جون کوچولوت لاله داره
نگاه که هرزه باشد... حجاب هم که داشته باشی آنجور که می‌خواهد تو را تصور می‌کند... پس فکری به حال مغز‌های بیمار کنیم!!!
این قدر هم پرستاراش بهت سر میزنن و چکت میکنن که میخوای از اتاق بندازیشون بیرون
2738
آره کیمیا جون خصوصیه...

دکتر من خانم دکتر ویدا عمید هستن... مطبشون م فاطمی هست...

من بیمه نبودم با هزیمه دکترم برای زایمان 3،200،00 شد
سلام من هم اونجا زایمان کردم خیلی عالیه رسیدگیشون حرف نداره...مخصوصا یه خانمی بود که مسئول شیردهی بود تا جند روز بعدش هم که من مرخص شده بودم تلفنی با آرامش و احترام جوابم رو میداد...من که خیلی راضی بودم.
2706