2733
2739
عنوان

اونایی که کالری شماری میکنن یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 9174 بازدید | 30 پست
اره ادم یه مدت کاز کنه یادش میمونه .من رفتم ترازو هم خریدم دقیق وزنمو نشون نمیده عصابم خورده اصن&nbs ...

اعصابت خرد نشه...کالری شماری رژیم خیلی خوبیه. ادامه بده.

بذار اینا رو هم بگم شاید به دردت خورد. من همش دنبال مواد سیر کننده ای که کالری زیادی نداشتن می گشتم. حبوبات پخته خوبن...سمنو خوبه...پاپ کورن خونگی با روغن خیلی کم خوبه. می شه با یه قاشق روغن یا حتی کمتر یه قابلمه پاپ کورن درست کرد.

سالاد درست می کردم...توش نصف تن ماهی می ریختم. یا مرغ کباب شده...یا حبوبات. که سالادم یه وعده ی غذایی محسوب بشه. برای سسش هم از مایونز کم چرب استفاده می کردم که کالریش نصف مایونز معمولی بود. 

ماکارونی درست می کردم با سس سفید. سس سفید(بشامل) در حالت عادی با آرد و کره و شیر درست می شه...من کره نمی زدم. به جاش 25-30 گرم پنیر پیتزا می ریختم توش. خیلی هم خوشمزه می شد. پنیرای مختلفی تو بازار هست که می تونی سسای مختلف باهاش درست کنی. پستو...گودا...چدار... اگه حواست به وزنشون باشه از همشون می تونی استفاده کنی.

اینجوری غذاهات خوشمزه و متنوع می شه. ازشون خسته نمی شی.

نمی دونم می تونی پیدا کنی یا نه. ولی یه کیسه هایی هست که مخصوص فر هستن. ادویه های مخصوصی هم همراهشون فروخته می شه. با طعمای مختلف. می تونی مرغ رو بندازی تو کیسه. کمی از این ادویه بریزی روش. درشو ببندی و چند تا سوراخ کنی و بذاری تو فر که بپزه. آبدار و خوشمزه می شه. اگه ادویه پیدا نشد همون کیسه هم خوبه(این یکی همه جا هست)...مرغ رو با کمی سیب زمینی یا هویج و پیاز می ریزی تو کیسه و هر ادویه ای بخوای بهش می زنی. زعفرون..فلفل...آب لیمو...سیر...

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
من از مانکن استفاده می کنم خودش حساب کرده. مثلا واسه برنج چند تا گزینه داره کته کم چرب کته پرچرب ...

عزیزم من الان رفتم نگاه کردم رو گوشیم مانکن رو هم دارم. ولی عددارو ی جوری نشون میده درست نمیفهمم. میشه راهنماییم کنیین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعصابت خرد نشه...کالری شماری رژیم خیلی خوبیه. ادامه بده. بذار اینا رو هم بگم شاید به دردت خورد. من ...

مرسی عزیزم مفید بودن. از داست ترازو عصابم خورده دقیق نشون نمیده وزنمو یه بار میگه ۸۳و۱۰۰ یا بار ۸۳۵۰۰ یه بار ۸۳۷۰۰ ینی تو چند ثانیه این عددارو میده‌ راست یه سوال این کالری هایی که مثلا رو جعبه سس یا مثلا کیک پفک هرچی که از بیرون میخریم درسته؟! الان ی عکس میدم

2728
مرسی. عزیزم بلخره من برا لیوان جه اندازه استفاده کنم بلخره شما بهتر میدونی

لیوانا ظاهرشون خیلی فرق می کنه. ولی وقتی توشون آب بریزی و اندازه شونو مقایسه کنی می بینی فرق زیادی با هم ندارن. یه لیوان معمولی استفاده کن. اینقدرا هم لازم نیست حساس باشی. یه ذره کوچیک تر یا بزرگ تر فرقی نمی کنه.

معمولا منظور از لیوان همون یک پیمانه اس. اگه پیمانه ی شیرینی پزی داری یه بار توش آب بریز...بعد همون آبه رو بریز تولیوانات ببین کدومشون نزدیک اون پیمانه هستن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2738
2706