2733
2734

من از کالری شمار بشقاب استفاده میکنم. مثلا میزنم ماکارونی با سس سویا یه لیوان ۲۷۰ کالری داره. 

اول که میخام بدونم اندازه لیوان باید چقدری باشه؟!🙄 دوم خودش روغنش رو هم حساب کرده یا باید جدا حساب کنم؟! مثلا میاره برنج کته یه کفگیرش ۳۰۰ کالری  باید مقدار کالرز روغنش رو جدا حساب کنم یا نه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش از اندازه های دقیق تری استفاده کنین. یه کفگیر یعنی چقدر؟ کفگیرا اندازه های مختلفی دارن. با قاشق راحت تر می شه حساب کرد.

لیوان هم همینطوره. من همه ی موادمو وزن می کردم...با گرم و دقیق حساب می کردم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

نه دیگه حساب شده

من از مانکن استفاده میکنم.بعصی موارد مثل همین برنج را با 3 حالت بدون روعن و کم روعن و روغن زیاد مینویسه.

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
2738
کاش از اندازه های دقیق تری استفاده کنین. یه کفگیر یعنی چقدر؟ کفگیرا اندازه های مختلفی دارن. با قاشق ...

منم با قاشق حساب میکنم. برنجو. ولی ترازو اشپزخونه ندارم‌فعلا. وزن و باید قبل پخت انجام‌بدی یا بعدش؟؟؟

منم با قاشق حساب میکنم. برنجو. ولی ترازو اشپزخونه ندارم‌فعلا. وزن و باید قبل پخت انجام‌بدی یا بعدش؟؟ ...

اینم مشکل همیشگیم بودا!   نمی دونستم منظورش کدومه. برای همین گاهی میومد اینترنت سرچ می کردم که مثلا کالری ماکارونی پخته چقدره!

ولی خوبیش اینه که این کالریا یاد آدم می مونه. بعدا که رژیم تموم شد هم موقع خوردن خود بخود می تونی حساب کنی کالریش چقدره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
اینم مشکل همیشگیم بودا!     نمی دونستم منظورش کدومه. برای همین گاهی میومد اینترنت سرچ می ک ...

اره ادم یه مدت کاز کنه یادش میمونه .من رفتم ترازو هم خریدم دقیق وزنمو نشون نمیده عصابم خورده اصن 

2706