2733
2734

سلام‌.

خواب همسر سابقم رو دیدم تو خواب سوار تاکسی ای که اون بود شدم و رومو پوشندم منو نبینه 

داشت برا راننده تعریف میکرد؛ ظاهرش حال خوبی نداشت 

سرماخورده یا مریض بود ؛ از صداش فهمیدم. راننده بهش گفت تو این مدت چرا برنگشتی گفت من نمیرم 

بزارین وقتی پیر شد و موهاش مثل دندوناش سفید شد وقتی شیر خواست 🤔 خودش اون موقع میادش 

داشت خطاب به من میگفت ولی نمیدونست تو ماشینم ....

یعنی چی این ؟😐😐🤔

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکنم بعبیرخاصی داشته باشه شایدزیادبهش فکر می‌کنی که این خوابودیدی

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2728
فکر نمیکنم بعبیرخاصی داشته باشه شایدزیادبهش فکر می‌کنی که این خوابودیدی

شاید بعضی اوقات 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

بنظرم تعبیر نداره بعضی خوابها ناشی از احساسات درونی ما هستن .

تنها تعبیری ک میتونم بگم شاید این روزا اتفاقی یا ببینیش یا کسی خبری بهت بده ازش

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
بنظرم تعبیر نداره بعضی خوابها ناشی از احساسات درونی ما هستن . تنها تعبیری ک میتونم بگم شاید این روز ...

ممنونم ...بله درسته 

ولی من چند بار اتفاقی ماه های پیش دیدمشون 

توی یه منطقه و ناحیه بودیم جابه جا شدیم رفتیم جای دیگه که ارامش داشته باشم‌

2738