2733
2734

من پسرم سه ماه نیمشه الان یه هفته است سینمو نمیگیره شیر خشک کمکی بهش میدادم .بعد از وقتی هم پریود شدن دیگه کلا نگرفت چکار کنم دوباره بگیره آیا راهی است؟

ببین عزیزم،بهش اصلا چیزی غیر از سینتو نده،نه با قاشق نه شیشه،

فقط سعیتو بکن سینتو بگیره،

چون بد عادت میشه،

دلت نسوزه به زور بهش بده بزار گریه کنه

🙏میشه برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین🙏

منم پسرم از اول سینمو نمی گرفت با رابط فقط شیرمو می خورد با زور و مکافات تا چهار ماهگی شیر خودمو دادم بعد از چهار ماهگی دیگه اصلا سینمو نگرفت و شیر خشکی شد

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ی منم تا ده روز بعد از به دنیا اومدنش سینمو نمیگرفت،خون به جگرم کرد،

تا ده روز یا شیر میدوشیدم بهش با شیشه گیدادم یا همسایمون میومد بهش شیر میداد،

وقتی مامانم فهمید کلی قاطی کردو اومد بچه رو یک روزه یه کاری کرد سینمو بگیره،اولش خیلی بچه مقاومت میکرد و گریه میکرد ولی از اخر گرفت

🙏میشه برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین🙏

احتمالا شیر کمکی چندین بار در روز بهش دادی اونم مزه شیر خشک رو ترجیح داده الان بزار حسابیرگرسنه بشه وقتی چشمش بستست و نیمه خوابه سینت رو یه کو چولوشیرین کن بزار دهنش اگه گرفت سینه رو دیگه شیر کمکی زیاد نده و تا چند رو سیر و‌پیاز نخور که شیرت مزه بد نده رازیون بخور شیرت مزش خوب شه شاید گول خورد و به سینت عادت کرد

2738

یه چیزی بگم؟ به بدنتون عطر و ادکلن نزنید موقع شیر دادن و زود به زود دوش بگیرید بعضی بچه ها به بوی تند حساس اند اینم حواستون باشه یه وقت چیزای بی اهمیتی مثل این بچه رو از شیر خوردن میندازه یا بد بغلش میکنید و سینه تون روش سنگینی میکنه کلا به این جزییات هم توجه کنید ترشی و سیر و غذاهای بودار هم نخورید طعم شیرتون بد میشه

🎨 

تا میتونی بذار گرسنه بمونه که آخر سینتو بگیرع.دختر عمم همین کارو کرد اینقد گریه میکرد بچش ولی مقاومت کرد و آخر گرفت سینشو.ولی خوب از یه طرفم میگن مواظب باشین قندش نیوفته بچه خدای نکرده تشنج کنه

💖خدایا شکرت 💖

اول از همه اگه واقعا میخای شیشع شو بنداز دور

بعد شیرخشکو یا شیرخودتو بدوش

سینتو بزار دهنش

باقطره چکون یا سرنگ از کنار لبش بریز تو دهنش وقتی بخاد شیرو بخوره مجبوره سینتو مک‌بزنه

اون چون شیشه خورده از شیشه هم راحت شیر میومده تنبل شده

نزار گرسنه گرسنه بشه ک زیر سینت لجوجی کنه

ی ذره بهش بده باقاشقی چیزی یکم تهه دلشو بگیره اما بعد اینکاروکن

یا صدای جاروبرقی سشوار اب اینا رو بزار

یا بغلش کن به حالت بالا پایین پریدن تقریبا تکون بخور

یا اینکه رابط استفاده کن

برو حمام ی دوش بگیر بعد بیا بغلش کن باهاش تماس عاطفی برقرار کن بزار دهنش سینتو 

شاید بگیره

متاسفانه چون. شیشه دادی با شیر خشک بچه ت از سینه افتاده. دختر منم دقیقا تو همین سن دیگه نگرفت. شیر دوش خریدم و تا 8 ماهکی در کنار شیر خشک شیر خودمم دادم ولی خیلی عذاب شدم. 

کاری نمیشه کرد بدوش بهش بده 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببخشید این حرفو میزنما

اما بچه با شیشه شیر بخوره ی مدت دیگه سینه نمیگیرع

چون ب مفت خوری عادت کرده

سینه مادرو باید زحمت بکشه مک بزنه فکش درد میاد تا یذره شیربخوره

اما با شیشع ۹۰ سیسی شیرو تو دو دیقه میخوره

2706