2733
2734

امدیممممم

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خلاصه ی باحالی بود ..خب مشروح اخبار

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

اول بگم طولانيه و من همرو يه جا نوشتم

چند ماه پيش اپل ايديه گوشيه منو همسرم با هم يكي بود و و كل كانتكت گوشيه همسرم و تل اون اومده بود تو گوشيه من و با شماره هاي خودم قاطي شده بود كه همسرم گوشيه خودمو و خودشو فرمت كردو و هر كدوم يه اپل ايديه جداشاختيم كه با هم قاطي نشه و قبل اونم من ١ بار با شماره دختر خالم تلمو وصل كردم كه شماره هاي اونم اومد تو گوشيه منو و كلا بهتون بگم كه همه ي شماره هاي شوهرمو دختر خالم اومد تو تل من و كانتكت من كه شوهرم همرو درست كرد ولي بازم چند وقت يه بار يه شماره اي از گوشي همسرم تو تل من ميومد كه من پاك ميكردم امروز يهو ديدم اسم يه دختر اومد و منم داشتم ديوونه ميشدم و زنگ زدم به همسرم گفتم اين كيه اونم مونده بود و ميگفت به خدا نميدونم

١ درصد فك كنين سركاريه!
2738

واااای نههه 

دنیای دخترانه صورتیه من دلم برات تنگ شده.برایـ گوشواره های گل شیپوری برای عروسکام نازنین و مریم☺️برای پیراهن های گلگلی که مادرم با چرخ دستیش برام میدوخت و پولک دوزی میکرد برای رمان های قرمز وموهای بافته برای بوته های گل یاس و عطر خوب پختن رب خونگی تو حیاط مادربزرگم برای همه ی اونروزهای قشنگ که زود گذشت.💋🌺🌈💐🌹

ولي من عينه ديوونه ها فقط جيغ ميزدمو و گريه ميكردمو و فحش ميدادم ميگفتم تو به من خيانت كردي و اين شماره از گوشيه تو اومده و اين كيه و فقط داد ميزدم شوهرمم قسم و ايه كه بخدا به جون عزيزم من نميشناسم بماند كه من ديگه داشتم خودمو ميكشتم من زنگ زدم به شماره و ديدم يه مرده برداشت گوشيو منم گفتم ببخشيد حانوم فلانيو ميشناسيد گفت نه و من اين خطو تازه گرفتم بعد كه قطع كردم مرده تو تل اس داد كه شما و منم گفتم اين شماره دوستم بوده من فك كردم دوستمه و ديگه جواب يارو رو ندادم مردم هي پيام ميداد كه بلاكش كردم بازم زنگ زدم به همسرمو گفتم بايد بفهمم اين خط كيه ديگه انقدر گريه و جيغ و داد كردم تا شب كه همسرم اومد خونه و گفت يادته يه مدت شماره هاي تو با دختر خالت قاطي شده بود شايد مال اونه منم گفتم نهههه مال اون نيست مطمئنم همسرم گفت حالا يه زنگ بزن منم زدم به دختر خالمو و تا گفتم يكي تو تل من joind شده گفت اره اون فلانيه دوست من گفتم اخه يه مرده برداشت گفت خب شايد خطشو خريده و منم به حدي ضايع شدم

١ درصد فك كنين سركاريه!

كه اصلا نميدونستم به همسرم چي بگم اونم فقط گفت ديدي اين انگا به من نميچسبه خجالت بكش زشته منو بعده اينهمه سال نشناختي

اصلا نميدونم چرا از اول به دختر خالم يه زنگ نزدم و انقدر قضيرو كش دادم در حدي كه همسرم گفت بخدا ميرم تمام پرينت موبالمو ميگيرم ببين من به اين شماره اگه ١ بار زنگ زدم هر چي ميخوايي بگو اصلا قفل شده بود فقط ميگفت من اصلا نميدونم اين كيه هي ميگفت خجالت بكش نگو به من خيانت كردي زشته منم كه عينه ديوونه ها فقط داد ميزدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

١ درصد فك كنين سركاريه!

بیچاره شوهرت 😅قهر نکرد باهات؟سرتو نبرید؟

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2706