2733
2734
عنوان

بیعانه ی ارایشگاه

380 بازدید | 7 پست

سلام من۴اسفندنوبت گرفتم برای ارایشگاه سوم هم زنگ زدم که رنگ وابروگفت ساعت چهاربیاوقتی رفتم کارگراونجارورنگ می زدناچاررفتم یه جای دیگه وازشدت عصبانیت ازاین بدقولی روزچهارم هم ارایشگاه دوم رفتم امروزکه رفتم بیعانه روپس بگیرم تاگله کردم دختره می خواست قورتم بده خلاصه گفت بیست تومن بابت خسارت کم می کنم که دیگه من جوش اوردم وحرفمون شدپول رونمیدادکه تهدیدبه شکایت تواتحادیه کردمش ازترسش پول روکامل دادلی بهش گفتم عوض عذرخواهی پررویی هم می کنی مثلامن چه خسارتی بهت زدم می خواستم بگم این قدرراحت پول مردم رومی خورن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بيشعورن بيشترشون.يه ابرو خالي برميدارن تر ميزنن توش بيست تومن! تازه نصفش رو هم شاگرداي كودنشون با بن ...

باورتون میشه صداش روبرده بودبالامی گفت پول من پول زحمته گفتم مگه پول ماتوخیابون جمع شده

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

وای من سه سال پیش رفتم آرایشگاه یکی از فامیلامون موهامو دکلره کنم دم عید

از ساعت ۸صبح تا ۸ شب دکلره گذاشته بود رو سرم😑😑😑😑

حالا من جنس موهام خوبه تازه ولی کلی از موهام سوخت یعنی خاااااااک

یه زنه بود بدبخت که نصف سرش خالی شد

اونجا بود که گفتم دیگه میرم آرایشگاه گرون تا حداقل کچل نشم😑😑😑😑😑

2738