2726
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 107 پست
سلام عزیزم.خدا حفظش کنه😗...نمیدونم چرا هیچ انگیزه و امیدی ندارم دیگه

غصه نخور گلم خدابزرگه سنی نداری که،ایشالا خدابه وقتش بهترین و برات درنظر میگیره

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من زن عموم اوایل ازدواجش ۳تا سقط داشت  الان ۳تا بچه داره عزیزم جوش نزن

توکل به خدا منکه دیگه روحیه و انگیزه ای ندارم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2728
غصه نخور گلم خدابزرگه سنی نداری که،ایشالا خدابه وقتش بهترین و برات درنظر میگیره

انشالله توکل بر خدا

سه سال هفته دیگه زایمانمه،یکم فروردین

آخرین پریودتون کی بود که یکم فروردین زایمان میکنید؟من میخوام سال دیگه میکرو انجام بدم ولی دوست دارم بچم قبل عید متولد بشه..

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
کلی دعا و نذر و نیاز کردم اما انگار خدا دیگه دوسم داره😢😢😢😢😢😢

جاری من دوتا تو یه زمان سقد داشت تازه شوهرشم مشکل داره اما الان دخترش داره سقف مارو میاره پایین امیدت به خدا باشه نگاه خدا به همه ماهست

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
جاری من دوتا تو یه زمان سقد داشت تازه شوهرشم مشکل داره اما الان دخترش داره سقف مارو میاره پایین امید ...

خیلیییییی نذر و دعا کردم ولی....انگار خدا هم دیگه من و دوست نداره

خیلیییییی نذر و دعا کردم ولی....انگار خدا هم دیگه من و دوست نداره

اینطورنگو😥

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2706