2726
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 107 پست

خيلي سخته عزيزم

مخصوصا تو اين روزا كه اكثرا درگير اتفاقات خوب هستن، بعض ادم شديدتره

ولي  قوي باش

مطمين باش به وقتش بارداري موفقي تجربه ميكني

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
چرا نمیری یزد علتش پیدا کنی بعد باردار شی یزد تشخیصاشون خیلی خوبه

شما رفتید یزد؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم اشکال نداره انشاالله بارداری بعدیت به سلامتی باشه مگه قبلش دکتر نرفتی واسه آزمایش و اینا

نه دکترم گفته بود فعلا باردار نمیشم پلی کیستیکم و قرص میخوردم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2728

عزيزم منم ٢تا سقط تو هفته هاي پايين داشتم مشكل ايمني و انعقادي دكترمم رزاقيه،مطبش تو دزاشيبه اگه تهراني حتما يه بار باهاش ويزيت شو

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
همسرت آزمایش داده؟دکتر من میگفت از علل شایع سقط تو ماههای اول بارداری ضعف اسپرم شوهره

نه آزمایش نداده

آخه من خودمم مشکل دارم و پلی کیستیکم

نه آزمایش نداده آخه من خودمم مشکل دارم و پلی کیستیکم

پریوداتون منظمه یا نامنظم؟دارو چی مصرف میکردی؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

زن زداداش من ۴ تا سقط داشت. ولی بار پنجم که باردار شد مامانم نذاشت حتی تا دستشویی راه بره و به این ترتیب الان دو تا بچه داره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
زن زداداش من ۴ تا سقط داشت. ولی بار پنجم که باردار شد مامانم نذاشت حتی تا دستشویی راه بره و به این ت ...

خدا حفظشون کنه

منظمه دارو متفورمین میخورم

متفورمین اشتهات رو کم نمیکنه؟؟

2706