1147
1273
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 89 پست
سه سال هفته دیگه زایمانمه،یکم فروردین

آخرین پریودتون کی بود که یکم فروردین زایمان میکنید؟من میخوام سال دیگه میکرو انجام بدم ولی دوست دارم بچم قبل عید متولد بشه..

از آبان 93 تاحالا منتظرم😢
کلی دعا و نذر و نیاز کردم اما انگار خدا دیگه دوسم داره😢😢😢😢😢😢

جاری من دوتا تو یه زمان سقد داشت تازه شوهرشم مشکل داره اما الان دخترش داره سقف مارو میاره پایین امیدت به خدا باشه نگاه خدا به همه ماهست

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم اگر بتونم...😞

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

جاری من دوتا تو یه زمان سقد داشت تازه شوهرشم مشکل داره اما الان دخترش داره سقف مارو میاره پایین امید ...

خیلیییییی نذر و دعا کردم ولی....انگار خدا هم دیگه من و دوست نداره

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی دارم به زمان زایمانم نزدیک تر میشم بیشتر استرس زایمان میگیرم😂😂😂میشه هر کسی خواست برای اینکه همه ی مادرها زایمان راحتی داشته باشن و بچه هاشون و به موقع و صحیح و سالم بغل کنن یه صلوات بفرسته😗😗😗😗♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1258
خیلیییییی نذر و دعا کردم ولی....انگار خدا هم دیگه من و دوست نداره

اینطورنگو😥

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم اگر بتونم...😞
اینطورنگو😥

😢😢😢😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی دارم به زمان زایمانم نزدیک تر میشم بیشتر استرس زایمان میگیرم😂😂😂میشه هر کسی خواست برای اینکه همه ی مادرها زایمان راحتی داشته باشن و بچه هاشون و به موقع و صحیح و سالم بغل کنن یه صلوات بفرسته😗😗😗😗♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی سوال دارم درباره سقط    

سلام عزیزم قبول کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1281