1270
1267
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

949 بازدید | 89 پست

اینم مثل قبلی تو پنج هفته سقط شد...

کسی بوده بعد دو بار سقط تو هفته های اول بارداری موفقی داشته باشه؟خیلی داغونم دارم میمیرم...

بعد از تعطیلات عید میرم پیش یه دکتر خوب انشاالله ببینم مشکل کجاست.ولی میترسم دیگه هیچوقت بارداری موفقی نداشته باشم.قلبم داره آتیش میگیره😢😢😢😢😢😢

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی دارم به زمان زایمانم نزدیک تر میشم بیشتر استرس زایمان میگیرم😂😂😂میشه هر کسی خواست برای اینکه همه ی مادرها زایمان راحتی داشته باشن و بچه هاشون و به موقع و صحیح و سالم بغل کنن یه صلوات بفرسته😗😗😗😗♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

کلی دعا و نذر و نیاز کردم اما انگار خدا دیگه دوسم داره😢😢😢😢😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی دارم به زمان زایمانم نزدیک تر میشم بیشتر استرس زایمان میگیرم😂😂😂میشه هر کسی خواست برای اینکه همه ی مادرها زایمان راحتی داشته باشن و بچه هاشون و به موقع و صحیح و سالم بغل کنن یه صلوات بفرسته😗😗😗😗♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
1279

اخی عزیزم اشکال نداره انشاالله بارداری بعدیت به سلامتی باشه مگه قبلش دکتر نرفتی واسه آزمایش و اینا

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
1274
عزيزم ناراحت شدم پيش اون دكتري كه بهت گفتم حتما برو

ممنونم.اون برای نازایی خوبه؟یکی دیگه بهم معرفی شده دکتر زهره لواسانی فوق تخصص نازاییه...دکتر آجوند خودش همه نوع سونو رو انجام میده؟این یکی میگن همه نوع سونو هم خودش میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزيزم چند سالته؟منم بارداري قبليم پوچ بود ولي اميدوار باش عزيزم.

ايندفعه خواستي اقدام كني حتما برو دكتر كه قرص بهت بده فولي خوب داشته باشي و از همين الان شروع كن به فوليك اسيد خوردن انشالله بعدي سالم سالم مياد بغلت غصه نخورياااا

1257

خيلي سخته عزيزم

مخصوصا تو اين روزا كه اكثرا درگير اتفاقات خوب هستن، بعض ادم شديدتره

ولي  قوي باش

مطمين باش به وقتش بارداري موفقي تجربه ميكني

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
اخی عزیزم اشکال نداره انشاالله بارداری بعدیت به سلامتی باشه مگه قبلش دکتر نرفتی واسه آزمایش و اینا

نه دکترم گفته بود فعلا باردار نمیشم پلی کیستیکم و قرص میخوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزيزم منم ٢تا سقط تو هفته هاي پايين داشتم مشكل ايمني و انعقادي دكترمم رزاقيه،مطبش تو دزاشيبه اگه تهراني حتما يه بار باهاش ويزيت شو

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
1252