2410
2553
عنوان

خدایا در سال 97...

156 بازدید | 12 پست

خدای عزیزم🙏

آنچه در سال جدید میخواهم🤗
یک حساب بانکی چاق و چله ☺️
و یه هیکل باریک است😌

لطفا این دو را مثل سال قبل، با هم اشتباه نگیر!😕😢😂

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😅آرزوهاتونو دونه دونه پست کنید قاطی نشه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2456
برا هر دوش اول خودت باید همت کنی😆😎 نابرده رنج کنج میسر نمیشود      

من که هر چی تلاش میکنم....هر روز گامبو تر از دیروز...😂😂😂

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
2714

و یک شوهر حرفگوش کن و یک خانه ی مستقل و رونق دادن به کسب و کار شوهرم الههههییی آمین دوستان امسدوارم ب هرچی میخواید برسید

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

منم آرزو میکنم همتون روزای قشنگ و زندگی ایده آلی داشته باشین😍😍شما هم با دل مهربونتون برای نینیدار شدنم تو سال جدید دعا کنین😉😀